Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Środa 12 Grudnia 2018
Aleksandra, Dagmary, Joanny

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 3496 osobą na stronie

Treść strony

W naszej gminie rusza system powiadamiania mobilnego!

Z dniem 1 czerwca 2017 roku w naszej gminie ruszy system powiadamiania mobilnego. Każdy mieszkaniec zainteresowany opcją otrzymywania wiadomości dotyczących spraw istotnych może się rejestrować do serwisu drogą elektroniczną. Informacje będą przesyłane mieszkańcom trzema kanałami:

  • SMS CLOUD - wysyłka multimedialnych wiadomości SMS Cloud – na aplikację mobilną BLISKO (informacje wraz z załącznikami, np. plikami multimedialnymi)
  • SMS - wysyłka krótkich tekstowych wiadomości SMS (dotyczących najważniejszych wydarzeń)
  • EMAIL - wysyłka tekstowych wiadomości e-mail (dotyczących najważniejszych wydarzeń)

W jaki sposób można się zarejestrować? Należy wejść na stronę sisms.pl. Zostaniemy przeniesieni wówczas na witrynę, na której będzie można wybrać interesujący nas sposób powiadamiania (wiadomości multimedialne na aplikację, wiadomości SMS lub wiadomości e-mail). Po kliknięciu w konkretną opcję pojawią się dokładne instrukcje dotyczące rejestracji. Samą aplikację mobilną BLISKO, do otrzymywania wiadomości multimedialnych, można też ściągnąć na smartfonie, korzystając ze sklepu google.

W naszym systemie powiadamiania SMS-owego zostało utworzonych 12 grup, tożsamych z podziałem naszej gminy na sołectwa. Można zapisać się do jednej z nich, do kilku lub do wszystkich. Dzięki tej usłudze Urząd Gminy będzie rozsyłał osobom zarejestrowanym komunikaty alarmowe (awarie, zagrożenia), informacja o utrudnieniach w ruchu oraz najważniejsze wiadomości z życia naszej gminy. Zachęcamy zwłaszcza do skorzystania z kanału SMS CLOUD, dzięki któremu będzie dostęp do obszernych (dłuższych niż w kanale SMS-owym) informacji, do których będą dodawane pliki multimedialne (np. zdjęcia).

Dodajmy, że system powiadamiania SMS-owego w gminie Łubianka jest bezpłatny dla jego użytkowników. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do korzystania z tego udogodnienia!

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Logotyp NFOSIGW

KalendariumNewsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.