Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Środa 13 Grudnia 2017
Łucji, Otylii, Lucji

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 5169 osobą na stronie

Treść strony

Podsumowanie cyklu Łubianka Grand Prix Cross 2017

W niedzielę 10 grudnia w Zamku Bierzgłowskim odbyło się podsumowanie całorocznego cyklu Łubianka Grand Prix Cross o Puchar Wójta. Cykl, przypomnijmy, składam się z dwunastu biegów, rozgrywanych każdego miesiąca.

Grudziądzanin triumfował w XXI Biegu Niepodległości

Ponad 600 zawodników i zawodniczek osiągnęło metę sobotniego XXI Biegu Niepodległości, który odbył się w naszej gminie. Przypomnijmy, że trasa rywalizacji wiodła od Pigży przez Łubiankę, Zamek Bierzgłowski, Leszcz, a meta, już tradycyjnie, była usytuowana na obiektach sportowych SP w Pigży.

Zapraszamy na XXI Bieg Niepodległości

Już tradycyjnie Święto Niepodległości w gminie Łubianka zostanie uczczone również na sportowo. W sobotę 11 listopada odbędzie się bowiem już 21. edycja Biegu Niepodległości.

Bałagany najlepsze jesienią

W sobotę w hali sportowej w Brąchnowie odbył się Jesienny Turniej w hokeju na trawie młodzików. Do rywalizacji przystąpiło sześć zespołów.

Bartosz Wiligalski najlepszy w XX Biegu Samorządowym

W środę 3 maja w naszej gminie odbył się XX Bieg Samorządowy. Niemal 300 zawodników i zawodniczek rywalizowało na 15-kilometrowej trasie z Łubianki przez Zamek Bierzgłowski, Bierzgłowo, Słomowo i Przeczno. Start i meta były usytuowane w Gminnym Parku Kultury.

W środę XX Bieg Samorządowy

Przypominamy, że w środę odbędzie XX Bieg Samorządowy. Jak co roku w naszej gminie święto Konstytucji 3 Maja zostanie uczczone rywalizacją biegową na dystansie 15 km - start nastąpi o godz. 12 w Gminnym Parku Kultury. Więcej o imprezie piszemy tutaj, zaś poniżej zamieszczamy mapkę biegu i jeszcze raz zachęcamy mieszkańców naszej gminy do kibicowania zawodnikom.

Zapraszamy na XX Bieg Samorządowy

Przed nami XX Bieg Samorządowy w Łubiance. Jak co roku w naszej gminie święto Konstytucji 3 maja zostanie uczczone rywalizacją biegową na dystansie 15 km.

Ruszyły zapisy na XX Bieg Samorządowy

Przed Nami XX Bieg Samorządowy w Łubiance. Jak co roku w naszej gminie święto Konstytucji 3. maja zostanie uczczone rywalizacją biegową na dystansie 15 km. Kilkuset biegaczy pokona trasę z metą przy amfiteatrze w Gminny Parku Kultury w Łubiance.

Biegacze Truchcika najlepsi w bochnieńskiej kopalni!

W miniony weekend odbył się, już po raz trzynasty, 12-godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy w Bochni. Trasa tej rywalizacji prowadzi zabytkowymi wyrobiskami bocheńskiej kopalni soli - 212 metrów pod ziemią. Miło nam donieść, że po raz drugi w tej imprezie najlepsi okazali się biegacze Klubu Maratońskiego Truchcik Łubianka. To jednocześnie piąte podium naszej drużyny w historii tego biegu.

Bałagany Rustico Łubianka najlepsze w Chorwacji!

Laskarze Bałaganów Rustico Łubianka zwyciężyli w międzynarodowym turnieju Intenational Hockey Festival w chorwackim Gospić. Nasi hokeiści pokonali między innymi mistrzów Bułgarii, Chorwacji, Czarnogóry czy reprezentację Kataru. Turniej odbywał się od 24 do 26 lutego, a wyjazd naszej drużyny współfinansowała Gmina Łubianka.

Laskarze Bałaganów najlepsi w Lidze Centralnej!

Bałagany Rustico Łubianka zwyciężyły w rozgrywkach Ligi Centralnej w hokeju na trawie! Nasza drużyna w 14 ligowych spotkaniach nie straciła żadnego punktu. To największy sukces w historii klubu z Łubianki.

Memoriał dla Ukraińców, Bałagany najlepszą polską drużyną!

Od piątku do niedzieli rozgrywany był w naszej gminie XX Międzynarodowy Memoriał im. Adama Filemonowicza w hokeju na trawie. W zawodach wystąpiło 18 zespołów z rocznika 2004 z Polski, Ukrainy, Litwy i ze Słowacji. Organizatorem zmagań był UKS Bałagany Łubianka przy wsparciu Gminy Łubianka.

Zapraszamy na XX Memoriał im. Adama Filemonowicza!

W piątek 3 lutego rozpocznie się w naszej gminie wielka sportowa impreza - jubileuszowy XX Międzynarodowy Memoriał im. Adama Filemonowicza w hokeju na trawie. Organizatorem turnieju jest UKS Bałagany Łubianka przy wsparciu Gminy Łubianka.

Truchcik Junior dla najmłodszych mieszkańców gminy

Sekcja biegowa Truchcik Junior powstała w 2016 roku. Na zajęcia uczęszczają dzieci ze szkół podstawowych z gminy Łubianka. Ich celem jest rozwój aktywności fizycznej wśród dzieci oraz rozpowszechnianie najprostszej aktywności fizycznej jaką jest bieganie.

Sportowe wyróżnienia w powiecie - trwa nabór wniosków

Już po raz 12. wręczane będą Wyróżnienia Starosty Toruńskiego za osiągnięcia sportowe. Z każdym rokiem liczba wyróżnionych młodych sportowców jest coraz większa. Jak będzie w tym roku? Niebawem się o tym przekonamy.

Terminy biegów w cyklu Łubianka Grand Prix Cross 2017

W ostatnią niedzielę stycznie rozpocznie się biegowy cykl Łubianka Grand Prix Cross 2017. Poniżej podajemy terminy wszystkich tegorocznych biegów.

Bałagany Rustico Łubianka liderem Ligi Centralnej!

Bałagany Rustico Łubianka zwyciężyły w drugim turnieju Ligi Centralnej hokeja na trawie w Rypinie. Tym samym z kompletem 18 punktów prowadzą w ligowej tabeli. W miniony weekend zawodnicy z Łubianki wygrali z dotychczasowym liderem - Ósemką Tarnowskie Góry (5:1), z Sokołem Warszawa (7:0) i Lipnem Stęszew (8:0).

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.