Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Wtorek 22 Stycznia 2019
Wincentego, Anastazji, Anastazego

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 1085 osobą na stronie

Treść strony

Darmowa utylizacja azbestu

W dniu 21  listopada 2016 r.  Rada Gminy Łubianka uchwaliła „Program usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest dla Gminy Łubianka na lata 2016 – 2032”. Program umożliwi pozyskanie zewnętrznych środków finansowych na demontaż, transport i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest. W wyniku rozstrzygniętego konkursu gmina otrzymała na inwentaryzację i opracowanie programu dotację  z Ministerstwa Rozwoju w wysokości 14 100 zł przy udziale własnym 21 %, koszt całkowity : 18 000 zł.

Urząd Gminy Łubianka ogłasza nabór wniosków o udzielenie dofinansowania na pokrycie kosztów związanych z demontażem, transportem i unieszkodliwieniem wyrobów zawierających azbest z terenu naszej gminy w 2017 roku. Wniosek wraz z niezbędnymi załącznikami dostępny jest w Wydziale Infrastruktury Rolnictwa i Ochrony Środowiska (ul. Toruńska 97) oraz w sekretariacie Urzędu Gminy (Aleja Jana Pawła II nr 8).

Wnioski wraz z wszystkimi wymaganymi załącznikami, tj.:

·       deklaracją przystąpienia do programu,

·       oświadczeniem o prawie dysponowania nieruchomością na cele budowlane,

·       zgodą Starostwa Powiatowego w Toruniu na przystąpienie do robót budowlanych związanych z wymianą pokrycia dachowego z płyt cementowo-azbestowych na nowe,

należy składać w sekretariacie Urzędu Gminy w Łubiance lub w Wydziale Infrastruktury Rolnictwa i Ochrony Środowiska. Nabór wniosków trwa od 2 stycznia 2017 r. do 6 lutego 2017 r. Więcej informacji pod nr telefonu 603-516-122.

Inwestycja dofinansowana jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu przy udziale środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. 

  • autor: Bartosz Lewandowski, data: 2016-12-15

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Logotyp NFOSIGW

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie


Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.