Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Niedziela 20 Stycznia 2019
Fabiana, Sebastiana, Dobiegniewa

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 2819 osobą na stronie

Treść strony

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Przebudowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Warszewice wraz z budową przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gm. Łubianka

W dniu 6 lipca 2017 roku zawarta została w Toruniu umowa pomiędzy Samorządem Województwa Kujawsko – Pomorskiego a Gminą Łubianka na dofinansowanie operacji pn. Przebudowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Warszewice wraz z budową przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gm. Łubianka. W wyniku przeprowadzonego postępowania przetargowego wyłonieni zostali wykonawcy – TECHWATER Marek Jarosz w zakresie przebudowy stacji uzdatniania wody oraz Wielobranżowy Zakład Usługowy Andrzej Sieradzki w zakresie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków, które w okresie lipiec 2017 – wrzesień 2018 roku realizować będą inwestycję.

Przebudowa dróg gminnych nr 100383C, 100384C, 100385C w miejscowości Łubianka

W dniu 25 maja 2016 roku zawarta została w Toruniu umowa pomiędzy Samorządem Województwa Kujawsko – Pomorskiego a Gminą Łubianka na dofinansowanie operacji pn. Przebudowa dróg gminnych nr 100383C, 100384C, 100385C w miejscowości Łubianka. W wyniku przeprowadzonego postępowania przetargowego wyłoniony został wykonawca – Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo - Inżynieryjnego S.A. w Toruniu, które w okresie lipiec – sierpień 2016 roku realizować będzie inwestycję.

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Logotyp NFOSIGW

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie


Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.