Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Poniedziałek 19 Listopada 2018
Seweryna, Elżbiety, Maksyma

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 4204 osobą na stronie

Treść strony

Informacje dotyczące przyjmowania wniosków w ramach Programu „Rodzina 500 +” oraz świadczeń rodzinnych

Wnioski w sprawie ustalenia prawa do świadczenia wychowawczego na kolejny okres tj. 01.10.2017 - 30.09.2018 r. oraz świadczeń rodzinnych i specjalnego zasiłku opiekuńczego na okres 01.11.2017 - 31.10.2018 r. będą przyjmowane od dnia 1 sierpnia 2017 r. w GOPS w Łubiance ul. Toruńska 97.

500bus odwiedzi naszą gminę

Rządowy program "Rodzina 500+" działa już i jest realizowany od kilku tygodni, ale wciaż nie wszyscy znają jego ideę i nie wiedzą jak postępować, by zostać jego uczestnikiem. Dlatego też W ramach kampanii promocyjnej pracownicy Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego z Bydgoszczy planują odwiedzić wszystkie gminy naszego województwa. W gminie Łubianka pojawią się we wtorek 24 maja o godzinie 17.00.

Uwaga na próby wyłudzeń przy okazji Programu "Rodzina 500+"!

W związku z coraz częściej pojawiającymi się przypadkami wyłudzeń pieniędzy od osób chcących złożyć wniosek o świadczenie wychowawcze, prosimy zainteresowanych o zapoznanie się z treścią poniższego pisma.

Rusza program "Rodzina 500+"

Informujemy, że od 1 kwietnia 2016 roku w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Łubiance, w nowej siedzibie przy ul. Toruńskiej 97, będzie realizowane zadanie w postaci świadczenia wychowawczego w ramach programu „Rodzina 500+”. Wnioski o ustalenie uprawnień do w/w świadczenia będzie można pobrać w GOPS w Łubiance lub na stronie internetowej ośrodka (na dole strony).

Masz PUE? Możesz złożyć wniosek w programie "Rodzina 500+"

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Toruniu uprzejmie informuje, że od 1 kwietnia 2016 r. osoby posiadające profil PUE będą miały możliwość wypełnienia i wysłania wniosku 500+ elektronicznie poprzez PUE. Wniosek zostanie przekazany do właściwego organu jakim w rozumieniu ustawy jest wójt, burmistrz lub prezydent miasta właściwego ze względu na adres zamieszkania wnioskodawcy.

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Aplikacja Skarby Ziemi Chełmińskiej

KalendariumNewsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.