Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Niedziela 20 Stycznia 2019
Fabiana, Sebastiana, Dobiegniewa

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 4420 osobą na stronie

Treść strony

Informacje dotyczące przyjmowania wniosków w ramach Programu „Rodzina 500 +” oraz świadczeń rodzinnych

Wnioski w sprawie ustalenia prawa do świadczenia wychowawczego na kolejny okres tj. 01.10.2017 - 30.09.2018 r. oraz świadczeń rodzinnych i specjalnego zasiłku opiekuńczego na okres 01.11.2017 - 31.10.2018 r. będą przyjmowane od dnia 1 sierpnia 2017 r. w GOPS w Łubiance ul. Toruńska 97.

500bus odwiedzi naszą gminę

Rządowy program "Rodzina 500+" działa już i jest realizowany od kilku tygodni, ale wciaż nie wszyscy znają jego ideę i nie wiedzą jak postępować, by zostać jego uczestnikiem. Dlatego też W ramach kampanii promocyjnej pracownicy Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego z Bydgoszczy planują odwiedzić wszystkie gminy naszego województwa. W gminie Łubianka pojawią się we wtorek 24 maja o godzinie 17.00.

Uwaga na próby wyłudzeń przy okazji Programu "Rodzina 500+"!

W związku z coraz częściej pojawiającymi się przypadkami wyłudzeń pieniędzy od osób chcących złożyć wniosek o świadczenie wychowawcze, prosimy zainteresowanych o zapoznanie się z treścią poniższego pisma.

Rusza program "Rodzina 500+"

Informujemy, że od 1 kwietnia 2016 roku w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Łubiance, w nowej siedzibie przy ul. Toruńskiej 97, będzie realizowane zadanie w postaci świadczenia wychowawczego w ramach programu „Rodzina 500+”. Wnioski o ustalenie uprawnień do w/w świadczenia będzie można pobrać w GOPS w Łubiance lub na stronie internetowej ośrodka (na dole strony).

Masz PUE? Możesz złożyć wniosek w programie "Rodzina 500+"

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Toruniu uprzejmie informuje, że od 1 kwietnia 2016 r. osoby posiadające profil PUE będą miały możliwość wypełnienia i wysłania wniosku 500+ elektronicznie poprzez PUE. Wniosek zostanie przekazany do właściwego organu jakim w rozumieniu ustawy jest wójt, burmistrz lub prezydent miasta właściwego ze względu na adres zamieszkania wnioskodawcy.

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Logotyp NFOSIGW

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie


Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.