Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Poniedziałek 23 Lipca 2018
Brygidy, Apolinarego, Bogny

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 5299 osobą na stronie

Treść strony

Słoneczne Pożegnanie Lata za nami

W niedzielę 27 sierpnia w Gminnym Parku Kultury tłumy bawiły się na Słonecznym Zakończeniu Lata, imprezie zorganizowanej przez parafię Bierzgłowo, Urząd Gminy Łubianka, Gminną Bibliotekę Publiczną w Łubiance, Centrum Kultury w Łubiance oraz sołectwo Łubianka.

Zapraszamy na Słoneczne Zakończenie Lata!

Już po raz czwarty parafia Bierzgłowo, Urząd Gminy Łubianka, Gminna Biblioteka Publiczna w Łubiance, Centrum Kultury w Łubiance oraz sołectwo Łubianka zapraszają na Słoneczne Zakończenie Lata. Tegoroczna edycja odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia, w godzinach 16 - 22.30 w Gminnym Parku Kultury w Łubiance.

W niedzielę hucznie pożegnamy słoneczne lato

W najbliższą niedzielę 28 sierpnia w Gminnym Parku Kultury w Łubiance, począwszy od godziny 16.00, odbędzie się Słoneczne Zakończenie Lata. Najmocniejszym akcentem będzie koncert zespołu ANDRE, zaplanowany na godzinę 16.30.

Słoneczne zakończenie lata - wiele atrakcji i tłumy gości

W niedzielę 30 sierpnia 2015 roku, w Gminnym Parku Kultury, odbyła się plenerowa impreza "Słoneczne zakończenie lata", współorganizowana przez Urząd Gminy, Urząd Marszałkowski, Gminną Bibliotekę Publiczną, Centrum Kultury, parafię w Bierzgłowie, sołectwa Łubianka i Bano Show.

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk

KalendariumNewsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.