Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Wtorek 22 Stycznia 2019
Wincentego, Anastazji, Anastazego

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 119704 osobą na stronie

Treść strony

Informacja o zmianach organizacyjnych i kadrowych w Urzędzie Gminy

Z początkiem stycznia br. Wójt Gminy wprowadził zmiany organizacyjne i personalne, których celem jest dalsze usprawnienie i zwiększenie efektywności pracy Urzędu. Istotniejsze zmiany dotyczą:

  1. Godzin pracy Urzędu. Aktualnie Urząd funkcjonuje w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach od 7.30 do 15.30, we wtorki od 7.30 do 16.30, a w piątki od 7.30 do 14.30
  2. Utworzenia stanowiska Zastępcy Wójta Gminy. Z dniem 1 stycznia na to stanowisko został powołany p. Dariusz Meller, pracujący w latach 2015 – 18 na stanowisku Sekretarza Gminy.
  3. Zatrudnienia nowego sekretarza gminy. Z dniem 1 stycznia br. pracę na stanowisku Sekretarza Gminy Łubianka i równocześnie Kierownika Wydziału Organizacyjnego rozpoczął p. Bartosz Lewandowski, dotychczasowy Z-ca Kierownika Wydz. Gospodarki Komunalnej.
  4. Wyodrębnienia Wydziału Społeczno – Administracyjnego. Na stanowisku Kierownika Wydziału została zatrudniona z dniem 1 stycznia br. p. Agata Surowiec, prowadząca wcześniej sprawy sekretariatu Urzędu.
  5. Zatrudnienia z dniem 7 stycznia br. na stanowisku Kierownika Wydziału Inwestycji i Rozwoju p. Adama Kierzkowskiego, pracującego dotychczas na stanowisku inspektora w tym wydziale. Pracujący wcześnie na tym stanowisku p. Piotr Skiba, po wygraniu konkursu na stanowisko w Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa w Bydgoszczy zrezygnował z pracy w UG.
  6. Likwidacji w Wydziale Inwestycji i Rozwoju jednego ze stanowisk ds. inwestycji, na którym do 31 grudnia 2018r. był zatrudniony p. M. Lenczewski.
  7. Zatrudnienia na stanowisku podinspektora ds. komunikacji w Wydziale Infrastruktury, Rolnictwa i Ochrony Środowiska p.  Łukasza Lewicza.

Ponadto informujemy, że od dnia 1 grudnia 2018r. na stanowisku Kierownika Wydziału Infrastruktury, Rolnictwa i Ochrony Środowiska pracuje p.  Daniel Kasprowicz.

Jerzy Zająkała

Wójt Gminy

wstecz

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Logotyp NFOSIGW

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie


Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.