Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Poniedziałek 10 Grudnia 2018
Danieli, Julii, Bogdana

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 111025 osobą na stronie

Treść strony

Zrealizowany projekt „Wsparcie energetyki rozproszonej poprzez zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Gminy Łubianka”

Gmina Łubianka w okresie od 1 grudnia 2015 roku do 30 czerwca 2017 roku realizowała projekt pn. „Wsparcie energetyki rozproszonej poprzez zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Gminy Łubianka” dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Dotacja oraz preferencyjna pożyczka udzielone zostały w ramach programu priorytetowego nr 3.3.2 „Wspieranie rozproszonych, odnawialnych źródeł energii Część 2) Prosument – linia dofinansowania z przeznaczeniem na zakup i montaż mikroinstalacji odnawialnych źródeł energii”

W ramach projektu wykonano montaż 10 instalacji fotowoltaicznych na budynkach prywatnych mieszkańców Gminy Łubianka o łącznej mocy 61 kW. W związku z realizacją projektu planowane jest osiągnięcie efektu ekologicznego polegającego na wyprodukowaniu 58 MWh rocznie energii pochodzącej z OZE, co wpłynie na redukcję emisji dwutlenku węgla o 47,06 Mg/rok.

wstecz

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Logotyp NFOSIGW

KalendariumNewsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.