Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Niedziela 23 Września 2018
Bogusława, Tekli, Boguchwały

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 94532 osobą na stronie

Treść strony

Uroczyste przekazanie sprzętu jednostkom OSP ze środków Funduszu Sprawiedliwości

W dniu 7 września 2018r. w Urzędzie Gminy w Łubiance odbyło się uroczyste przekazanie jednostkom OSP sprzętu ratującego zdrowie i  życie ludzkie.

Łączna wartość przekazanego sprzętu, w skład którego weszły 4 zestawy PSP R-1 z szynami Kramera i deską ortopedyczną w torbie, wąż hydrauliczny C 10 OU core, pompa SR 20 PC 2, agregat prądotwórczy oraz automatyczny defibrylator zewnętrzny z uchwytem AED wyniosła 48 340 zł.

Na mocy podpisanych umów każda z 7 działających na terenie gminy jednostek  otrzymała sprzęt zgodny z aktualnymi  zasadami organizacji ratownictwa medycznego w KSRG.

Zadanie było realizowane w 99% ze środków Funduszu Sprawiedliwości – Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej w zakresie Wsparcia i rozwoju systemu instytucjonalnego pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem i świadkom oraz realizacji przez jednostki sektora finansów publicznych zadań ustawowych związanych z ochroną interesów osób pokrzywdzonych przestępstwem i świadków oraz likwidacją skutków pokrzywdzenia przestępstwem

Zgodnie w wymogami umowy  sprzęt został opatrzony logami Funduszu Sprawiedliwości i Ministerstwa Sprawiedliwości oraz oznaczony klauzulą „ Współfinansowano ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości .”

wstecz

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Aplikacja Skarby Ziemi Chełmińskiej

KalendariumNewsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.