Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Wtorek 22 Stycznia 2019
Wincentego, Anastazji, Anastazego

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 119690 osobą na stronie

Treść strony

Uroczyste przekazanie sprzętu jednostkom OSP ze środków Funduszu Sprawiedliwości

W dniu 7 września 2018r. w Urzędzie Gminy w Łubiance odbyło się uroczyste przekazanie jednostkom OSP sprzętu ratującego zdrowie i  życie ludzkie.

Łączna wartość przekazanego sprzętu, w skład którego weszły 4 zestawy PSP R-1 z szynami Kramera i deską ortopedyczną w torbie, wąż hydrauliczny C 10 OU core, pompa SR 20 PC 2, agregat prądotwórczy oraz automatyczny defibrylator zewnętrzny z uchwytem AED wyniosła 48 340 zł.

Na mocy podpisanych umów każda z 7 działających na terenie gminy jednostek  otrzymała sprzęt zgodny z aktualnymi  zasadami organizacji ratownictwa medycznego w KSRG.

Zadanie było realizowane w 99% ze środków Funduszu Sprawiedliwości – Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej w zakresie Wsparcia i rozwoju systemu instytucjonalnego pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem i świadkom oraz realizacji przez jednostki sektora finansów publicznych zadań ustawowych związanych z ochroną interesów osób pokrzywdzonych przestępstwem i świadków oraz likwidacją skutków pokrzywdzenia przestępstwem

Zgodnie w wymogami umowy  sprzęt został opatrzony logami Funduszu Sprawiedliwości i Ministerstwa Sprawiedliwości oraz oznaczony klauzulą „ Współfinansowano ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości .”

wstecz

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Logotyp NFOSIGW

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie


Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.