Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Sobota 22 Września 2018
Joachima, Maurycego, Darii

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 94405 osobą na stronie

Treść strony

W ubiegłą sobotę 47 mieszkańców gminy Łubianka, jak co miesiąc, uczestniczyło w wyjeździe rehabilitacyjno - integracyjnym do Uzdrowiska Ciechocinek. Wyjazdy na leczniczą kąpiel solankową cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na wyjątkowo przyjemną terapię. Woda wzbogacona minerałami ma dobroczynne właściwości dla skóry, kości i organów wewnętrznych. Solanka uspokaja, poprawia nastrój, wycisza. Dodatkową dawkę jodu dają spacery wzdłuż tężni. Mikroklimat wokół tężni pomaga w schorzeniach górnych dróg oddechowych, zapaleniu zatok, rozedmie płuc, nadciśnieniu tętniczym, alergii, nerwicy wegetatywnej.
Kolejny wyjazd odbędzie się 23 czerwca o godzinie 9.00 sprzed Urzędu Gminy w Łubiance. Koszt kąpieli solankowej 8 zł. Przewóz osób finansowany jest z budżetu Gminy Łubianka. Zapisy przyjmuje Anna Filus tel. 56 6788218 wew. 55. O udziale w wyjeździe decyduje kolejność zgłoszeń.

wstecz

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Aplikacja Skarby Ziemi Chełmińskiej

KalendariumNewsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.