Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Sobota 22 Września 2018
Joachima, Maurycego, Darii

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 94401 osobą na stronie

Treść strony

W sobotę 12 maja  miało miejsce VI Spotkanie Przy Piosence Religijnej i Harcerskiej. Rozpoczęło się Nabożeństwem Majowym przy krzyżu na zbiegu ulic Rolnej i Sportowej,  któremu przewodniczył ks. kan. dr Rajmund Ponczek  oraz wikariusz ks. Sławomir Marcinkowski. Po nabożeństwie uczestnicy udali się do Gminnego Parku Kultury, gdzie na scenie zaprezentowało się  7 zespołów – ze Szkoły Podstawowej z Pigży i Łubianki, ALEBABKI I MARWOJKI, Schole z Warszewic i Biskupic oraz gościnnie grupa Caritas z Siemonia.  Jak co roku organizatorem była Caritas Parafii Bierzgłowo i Sołectwo Łubianka.

Spotkanie przy Piosenki Religijnej i Harcerskiej to cykliczna impreza, w której od 6 lat uczestniczą dzieci i młodzież nie tylko z naszej gminy. Podczas prezentacji artyści mieli możliwość wykonania dowolnych piosenek o tematyce religijnej i harcerskiej. Impreza przebiegała w miłej, rodzinnej atmosferze. Wszyscy wykonawcy zostali nagrodzeni ogromnymi oklaskami oraz upominkami od Wójta Gminy pana Jerzego Zająkałę oraz sołtysa Sołectwa Łubianka pana Jacka Ziółkowskiego. Każdy uczestnik dostał również pamiątkowego aniołka. Dzień pełen śpiewu i wrażeń zakończył się wspólnym poczęstunkiem, przygotowanym przez  panie z Caritas parafii Bierzgłowo oraz Sołtysa Sołectwa Łubianka.

Dziękujemy za wspólny śpiew i zapraszamy  w przyszłym roku!

wstecz

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Aplikacja Skarby Ziemi Chełmińskiej

KalendariumNewsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.