Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Sobota 22 Września 2018
Joachima, Maurycego, Darii

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 94408 osobą na stronie

Treść strony

Informujemy Państwa, iż w dniu 06 maja 2018 r. (niedziela) w związku z realizacją zawodów sportowych wystąpią lokalne i krótkotrwałe utrudnienia w ruchu kołowym w godz. 10.00 – 15.00. Utrudnienia dotyczyć będą dróg wojewódzkich, powiatowych i gminnych na terenie Powiatu Toruńskiego. W związku z powyższym prosimy o podporządkowanie się decyzjom i poleceniem służb mundurowych oraz osób kierujących ruchem. Ułatwi to sprawne prowadzenie zawodów oraz zapewni bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom ruchu drogowego.

Zmiany dotyczyć będą miejscowości położonych na trasie zawodów:

Toruń - w kierunku Bydgoszczy na drodze krajowej 80, Przysiek, Rozgarty, Górsk, Czarne Błoto, Zarośle Cienkie, Doły Łążynskie, Łążyn, Rzęczkowo, Skłudzewo, Cichoradz, Siemoń, Bierzgłowo, Zamek Bierzgłowski, Łubianka, Świerczynki, Różankowo, Toruń.

Powyższe zmiany wpłyną na sprawną realizację zawodów sportowych oraz bezpieczeństwo osób poruszających się drogami publicznymi. Za utrudnienia przepraszamy!

wstecz

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Aplikacja Skarby Ziemi Chełmińskiej

KalendariumNewsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.