Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Sobota 18 Sierpnia 2018
Heleny, Bronisława, Ilony

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 87183 osobą na stronie

Treść strony

3 maja 1791 roku uchwalono Ustawę Rządową zwaną Konstytucją 3 maja. To przełomowe wydarzenie zostanie uczczone w naszej gminie na sportowo. W czwartek 3 maja odbędzie się XXI Bieg Samorządowy. Piętnastokilometrowa trasa tego biegu prowadzić będzie przez urokliwe zakątki gminy Łubianka.

Start o godzinie 12:00 w Gminnym Parku Kultury w Łubiance. Na mecie będą  czekały pamiątkowe medale dla każdego zawodnika, a najlepsi w klasyfikacji drużynowej i w kategorii wiekowej otrzymają puchary. Organizatorzy przewidują również nagrody rzeczowe. Nie zabraknie także ciepłego posiłku oraz herbaty. W ramach imprezy odbędzie się tradycyjnie rywalizacja Samorządowców Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Opłata startowa na XXI Bieg Samorządowy wynosi w tym roku 30 zł i można ją wnieść za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: http://www.e-gepard.eu/show-race/964 Zapisy będą trwały do 27.04.2018 r. do godz. 23.59. Uczestnicy zapisujący się w dniu biegu, w biurze zawodów, wpłacają 40 zł.

Organizator imprezy Biblioteka-Centrum Kultury w Łubiance, przy współpracy z Urzędem Gminy w Łubiance.

Regulamin 

wstecz

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Aplikacja Skarby Ziemi Chełmińskiej

KalendariumNewsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.