Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Sobota 18 Sierpnia 2018
Heleny, Bronisława, Ilony

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 87182 osobą na stronie

Treść strony

 

13 kwietnia odbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanego budynku Biblioteki- Centrum Kultury w Łubiance. Remont trwał dziewięć miesięcy i objął cały budynek. W uroczystości udział wziął Jerzy Zająkała, wójt gminy Łubianka, księża, przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Jarosław Przybył, Sylwia Furgała – Dyrektor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Książnicy Kopernikańskiej w Toruniu, Jan Krajewski – Prezes Polskiego Związku Bibliotek, Urszula Meszyńska – Dyrektor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chełmży, radni i sołtysi, działacze społeczni, sponsorzy oraz przyjaciele obu instytucji. Gości przywitała Danuta Kwiatkowska, kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Łubiance i p.o. dyrektor Centrum Kultury w Łubiance, która następnie oprowadziła przybyłych po wyremontowanych pomieszczeniach. Całość została zwieńczona koncertem kwartetu smyczkowego ArtOn Quartet z Bydgoszczy. Podczas uroczystości można było również obejrzeć wystawę „Świeże róże pod Verdun”.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do jej odwiedzenia, pozostanie na sali wystawowej BCK do 15 maja. Jest to możliwe codziennie w godzinach pracy instytucji.

wstecz

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Aplikacja Skarby Ziemi Chełmińskiej

KalendariumNewsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.