Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Środa 25 Kwietnia 2018
Marka, Jarosława, Erwiny

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 65696 osobą na stronie

Treść strony

 

13 kwietnia odbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanego budynku Biblioteki- Centrum Kultury w Łubiance. Remont trwał dziewięć miesięcy i objął cały budynek. W uroczystości udział wziął Jerzy Zająkała, wójt gminy Łubianka, księża, przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Jarosław Przybył, Sylwia Furgała – Dyrektor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Książnicy Kopernikańskiej w Toruniu, Jan Krajewski – Prezes Polskiego Związku Bibliotek, Urszula Meszyńska – Dyrektor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chełmży, radni i sołtysi, działacze społeczni, sponsorzy oraz przyjaciele obu instytucji. Gości przywitała Danuta Kwiatkowska, kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Łubiance i p.o. dyrektor Centrum Kultury w Łubiance, która następnie oprowadziła przybyłych po wyremontowanych pomieszczeniach. Całość została zwieńczona koncertem kwartetu smyczkowego ArtOn Quartet z Bydgoszczy. Podczas uroczystości można było również obejrzeć wystawę „Świeże róże pod Verdun”.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do jej odwiedzenia, pozostanie na sali wystawowej BCK do 15 maja. Jest to możliwe codziennie w godzinach pracy instytucji.

wstecz

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk

Kalendarium

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.