Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Sobota 18 Sierpnia 2018
Heleny, Bronisława, Ilony

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 87180 osobą na stronie

Treść strony

Oficjalne podpisanie umów na realizację zadania publicznego

Dnia 09.04.2018 r. w Urzędzie Gminy  odbyło się oficjalne podpisanie umów na realizację zadania publicznego. W tym roku dotacje otrzymało osiem organizacji z naszej gminy: Stowarzyszenie im. Św. Jana Pawła II w Łubiance, Uczniowski Klub Sportowy ,,Bałagany” Łubianka, Klub Piłkarski ,,Bach” Brąchnowo, Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne im. Św. Marii Magdaleny w Biskupicach, Gminny Klub Sportowy ,,Sparta” Łubianka, Stowarzyszenie Sportowe ,,STS Zamek” Zamek Bierzgłowski, Stowarzyszenie ,,Nasze Szczęścia” w Łubiance oraz Stowarzyszenie Lokalne Salezjańskiej Organizacji Sportowej w Przecznie. W spotkaniu tym, na zaproszenie Pana Jerzego Zająkały – Wójta Gminy Łubianka, uczestniczyli reprezentanci ww. organizacji. W bieżącym roku przyznano 129 050 zł.

 

 

Dziękujemy wszystkim organizacjom za współpracę, która zaowocowała realizacją wielu wartościowych inicjatyw na rzecz lokalnej społeczności.

wstecz

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Aplikacja Skarby Ziemi Chełmińskiej

KalendariumNewsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.