Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Sobota 21 Lipca 2018
Daniela, Andrzeja, Benedykta

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 14510 osobą na stronie

Treść strony

Tylko do 14 marca można składać oświadczenia potwierdzające brak zmian w tegorocznym wniosku o dopłaty bezpośrednie w porównaniu z wnioskiem złożonym w 2017 r.

W związku z rozpoczynającym się naborem wniosków o przyznanie płatności na rok 2018 informujemy, że istnieje możliwość składania oświadczenia potwierdzającego brak zmian w 2018 roku w odniesieniu do wniosku o przyznanie płatności złożonego w roku 2017. Wzór oświadczenia znajduje się w Urzędzie Gminy w Łubiance, ul. Toruńska 97, na stronie internetowej armir.gov.pl oraz w Biurze Powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Toruniu, ul. Rejtana 2-4. Oświadczenie takie może złożyć rolnik, który spełnia następujące warunki:

We wniosku o przyznanie płatności na rok 2017 deklarował powierzchnię gruntów ornych mniejszą niż 10 ha i ubiegał się wyłącznie o:

  • Jednolitą płatność obszarową, płatność za zazielenienie, płatność dodatkową, płatność związaną do powierzchni uprawy chmielu, płatność do owiec, płatność do kóz, płatność niezwiązaną do tytoniu,
  • Płatność dla obszarów z ograniczeniami naturalnymi lub innymi szczególnymi ograniczeniami (płatność ONW, PROW 2014-2020),
  • Wypłatę pomocy na zalesianie (PROW 2007-2013),
  • Premię pielęgnacyjną i premię zalesieniową (PROW 2014-2020),

Potwierdzi brak zmian w odniesieniu do wniosku o przyznanie płatności złożonego    w 2017 roku i chce ubiegać się w 2018 roku o te same płatności co w roku ubiegłym,

Ponadto informujemy, że w dniu 13 marca 2018 r. o godz. 9.00 w świetlicy wiejskiej w Biskupicach odbędzie się spotkania z rolnikami, na którym omówione zostaną aplikacje eWniosekPlus – podstawowe narzędzie ubiegania się o płatności w roku bieżącym.

 

wstecz

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk

KalendariumNewsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.