Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Niedziela 20 Stycznia 2019
Fabiana, Sebastiana, Dobiegniewa

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 5168 osobą na stronie

Treść strony

Bezpłatne badanie wzroku w Urzędzie Gminy

Zapraszamy na bezpłatne badanie wzroku, które odbędzie się w czwartek 22 marca w budynku Urzędu Gminy, przy al. Jana Pawła II 8. Szczegóły na ulotce.

Bogata oferta dla pacjentów Gminnego Ośrodka Zdrowia

Takiej oferty Ośrodek nie miał od początku swojego istnienia. Przeprowadzone w II półroczu 2017r. działania dostosowawcze pozwoliły na wdrożenie ambitnego zakresu działalności leczniczej. Pacjentom zarejestrowanym w naszym Ośrodku gwarantujemy dogodny dostęp do wysoko kwalifikowanych lekarzy o specjalnościach z zakresu medycyny rodzinnej, pediatrii i stomatologii. Zapewniamy dogodny dostęp w naszym Ośrodku do lekarzy specjalistów: laryngologii, chirurgii, kardiologii, ortopedii i urologii. Oferujemy również szeroką ofertę naszych gabinetów: Rehabilitacyjnego i Zabiegowego. Wystarczy być pacjentem naszego Ośrodka.

Zmiany godzin pracy lekarzy w Gminnym Ośrodku Zdrowia

W związku z urlopami lekarzy, pracującymi w Gminnym Ośrodku Zdrowie przy ul. Toruńskiej 97, w dniach od 21 do 31 sierpnia 2017 roku ulegają zmianie godziny pracy lekarzy. Oto aktualny harmonogram:

Konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu Gminnego Ośrodka Zdrowia Sp. z o.o. w Łubiance

Wójt Gminy Łubianka ogłasza konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu Gminnego Ośrodka Zdrowia Sp. z o.o. w Łubiance. Szczegóły poniżej.

Badania mammograficzne w powiecie

W drugiej połowie sierpnia do kilku miejscowości naszego powiatu zawita mammobus. Będzie można przebadać się pod kątem wykrycia raka piersi. Zachęcamy mieszkanki naszej gminy do skorzystania z tej okazji. Poniżej zamieszczamy plakat ze szczegółami akcji.

Czekamy na uwagi dotyczące pracy Ośrodka Zdrowia

Rada Gminy przywiązuje ogromną wagę do stanu zdrowia naszych mieszkańców. W ubiegłym roku powołała Komisję Edukacji i Zdrowia. Wynik jej prac będzie miał duży i liczymy pozytywny wpływ na poprawę jakości leczenia w ramach podstawowej opieki zdrowotnej, tj. Gminnego Ośrodka Zdrowia Sp. z oo. w Łubiance, przy ul. Toruńskiej 97.

Po raz drugi zapraszamy do Ciechocinka

W ramach współpracy z Przedsiębiorstwem Uzdrowisko Ciechocinek S.A. Urząd Gminy w Łubiance w sobotę 19 września organizuje drugi wyjazd na kąpiel rehabilitacyjną w basenie solankowym.

Badania przesiewowe słuchu u dzieci ze szkół podstawowych

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników, Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niesłyszących i Niedosłyszących „Człowiek-Człowiekowi” podejmują w roku szkolnym 2015/2016 "Program badań przesiewowych słuchu u dzieci ze szkół podstawowych w gminach wiejskich".

Darmowe USG brzucha w chełmżyńskim szpitalu

Szpital Powiatowy sp. z o.o. w Chełmży od 17 czerwca 10 grudnia 2015 roku realizuje program w zakresie wykrywania tętniaka aorty brzusznej.

Badania mammograficzne w powiecie

W naszej gminie była już możliwość skorzystania z bezpłatnych badań w mammobusie. Jeśli ktoś nie skorzystał, to pod koniec sierpnia będzie kolejna okazja na terenie naszego powiatu.

Rehabilitacja i integracja pod tężniami

W ostatnich dniach nawiązaliśmy współpracę z Przedsiębiorstwem Uzdrowisko Ciechocinek SA. W jej ramach przedstawiamy mieszkańcom ofertę jednodniowych wyjazdów rehabilitacyjno-integracyjnych do Ciechocinka.

Masz 40-75 lat? Zgłoś się na bezpłatną mammografię!

Wyjątkowa możliwość dla pań niekwalifikujących się do badania w ramach Programu finansowanego przez NFZ. Kierujemy zaproszenie dla pań w dwóch grupach wiekowych na bezpłatne badanie mammograficzne w mammobusie, które odbędzie się w Łubiance, w piątek 24 lipca. Mammobus będzie stał przy Przychodni Zdrowia, ul. Toruńska 97.

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Logotyp NFOSIGW

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie


Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.