Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Poniedziałek 19 Listopada 2018
Seweryna, Elżbiety, Maksyma

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 4916 osobą na stronie

Treść strony

Bezpłatne badanie wzroku w Urzędzie Gminy

Zapraszamy na bezpłatne badanie wzroku, które odbędzie się w czwartek 22 marca w budynku Urzędu Gminy, przy al. Jana Pawła II 8. Szczegóły na ulotce.

Bogata oferta dla pacjentów Gminnego Ośrodka Zdrowia

Takiej oferty Ośrodek nie miał od początku swojego istnienia. Przeprowadzone w II półroczu 2017r. działania dostosowawcze pozwoliły na wdrożenie ambitnego zakresu działalności leczniczej. Pacjentom zarejestrowanym w naszym Ośrodku gwarantujemy dogodny dostęp do wysoko kwalifikowanych lekarzy o specjalnościach z zakresu medycyny rodzinnej, pediatrii i stomatologii. Zapewniamy dogodny dostęp w naszym Ośrodku do lekarzy specjalistów: laryngologii, chirurgii, kardiologii, ortopedii i urologii. Oferujemy również szeroką ofertę naszych gabinetów: Rehabilitacyjnego i Zabiegowego. Wystarczy być pacjentem naszego Ośrodka.

Zmiany godzin pracy lekarzy w Gminnym Ośrodku Zdrowia

W związku z urlopami lekarzy, pracującymi w Gminnym Ośrodku Zdrowie przy ul. Toruńskiej 97, w dniach od 21 do 31 sierpnia 2017 roku ulegają zmianie godziny pracy lekarzy. Oto aktualny harmonogram:

Konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu Gminnego Ośrodka Zdrowia Sp. z o.o. w Łubiance

Wójt Gminy Łubianka ogłasza konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu Gminnego Ośrodka Zdrowia Sp. z o.o. w Łubiance. Szczegóły poniżej.

Badania mammograficzne w powiecie

W drugiej połowie sierpnia do kilku miejscowości naszego powiatu zawita mammobus. Będzie można przebadać się pod kątem wykrycia raka piersi. Zachęcamy mieszkanki naszej gminy do skorzystania z tej okazji. Poniżej zamieszczamy plakat ze szczegółami akcji.

Czekamy na uwagi dotyczące pracy Ośrodka Zdrowia

Rada Gminy przywiązuje ogromną wagę do stanu zdrowia naszych mieszkańców. W ubiegłym roku powołała Komisję Edukacji i Zdrowia. Wynik jej prac będzie miał duży i liczymy pozytywny wpływ na poprawę jakości leczenia w ramach podstawowej opieki zdrowotnej, tj. Gminnego Ośrodka Zdrowia Sp. z oo. w Łubiance, przy ul. Toruńskiej 97.

Po raz drugi zapraszamy do Ciechocinka

W ramach współpracy z Przedsiębiorstwem Uzdrowisko Ciechocinek S.A. Urząd Gminy w Łubiance w sobotę 19 września organizuje drugi wyjazd na kąpiel rehabilitacyjną w basenie solankowym.

Badania przesiewowe słuchu u dzieci ze szkół podstawowych

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników, Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niesłyszących i Niedosłyszących „Człowiek-Człowiekowi” podejmują w roku szkolnym 2015/2016 "Program badań przesiewowych słuchu u dzieci ze szkół podstawowych w gminach wiejskich".

Darmowe USG brzucha w chełmżyńskim szpitalu

Szpital Powiatowy sp. z o.o. w Chełmży od 17 czerwca 10 grudnia 2015 roku realizuje program w zakresie wykrywania tętniaka aorty brzusznej.

Badania mammograficzne w powiecie

W naszej gminie była już możliwość skorzystania z bezpłatnych badań w mammobusie. Jeśli ktoś nie skorzystał, to pod koniec sierpnia będzie kolejna okazja na terenie naszego powiatu.

Rehabilitacja i integracja pod tężniami

W ostatnich dniach nawiązaliśmy współpracę z Przedsiębiorstwem Uzdrowisko Ciechocinek SA. W jej ramach przedstawiamy mieszkańcom ofertę jednodniowych wyjazdów rehabilitacyjno-integracyjnych do Ciechocinka.

Masz 40-75 lat? Zgłoś się na bezpłatną mammografię!

Wyjątkowa możliwość dla pań niekwalifikujących się do badania w ramach Programu finansowanego przez NFZ. Kierujemy zaproszenie dla pań w dwóch grupach wiekowych na bezpłatne badanie mammograficzne w mammobusie, które odbędzie się w Łubiance, w piątek 24 lipca. Mammobus będzie stał przy Przychodni Zdrowia, ul. Toruńska 97.

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Aplikacja Skarby Ziemi Chełmińskiej

KalendariumNewsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.