Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Niedziela 20 Stycznia 2019
Fabiana, Sebastiana, Dobiegniewa

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 418 osobą na stronie

Treść strony

Uwaga handlowcy!

Informuję, że zgodnie z art. 40 ust. 8 ustawy z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych (Dz. U. z 2015 r., poz. 460, 870) oraz z uchwałą Nr XX/155/2005 Rady Gminy w Łubiance z dnia 11 lutego 2005 r. w sprawie ustalenia stawek opłat za zajęcie pasa drogowego wymaga zezwolenia w formie decyzji administracyjnej Wójta Gminy. W decyzji Wójt określi miejsce, powierzchnię, termin i opłatę związaną z zajęciem pasa drogowego.

Wnioski w sprawie określenia warunków udzielenia zezwoleń za zajęcie pasa drogowego w związku z uroczystościami odpustowymi w Parafii Rzymsko-Katolickiej Podwyższenia Krzyża Świętego w Przecznie można składać w Urzędzie Gminy w Łubiance, Aleja Jana Pawła II nr 8, 87-152 Łubianka do dnia 31.07.2015 r. do godz. 13:00. O miejscu decyduje kolejność zgłoszenia.

Zabrania się stosowania innych sposobów rezerwacji miejsc. Podejmowane działania w tym zakresie są nieskuteczne i są zagrożone sankcją administracyjną.

 

Z up. Wójta

mgr Dariusz Meller

Sekretarz Gminy

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Logotyp NFOSIGW

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie


Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.