Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Niedziela 20 Stycznia 2019
Fabiana, Sebastiana, Dobiegniewa

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 5802 osobą na stronie

Treść strony

W poniedziałek 14 sierpnia GOPS będzie nieczynny

Zgodnie z zarządzeniem Nr 12/2017 kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łubiance, z dnia 30 czerwca 2017 roku, poniedziałek 14 sierpnia 2017 r. będzie dniem wolnym od pracy dla pracowników GOPS-u Łubianka (został odpracowany w sobotę 8 lipca 2017 roku). Przypomnijmy, że tego samego dnia nieczynny będzie także Urząd Gminy w Łubiance.

Ogłoszenie o postępowaniu o udzielenie zamówienia w trybie zamówienia na usługi społeczne

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łubiance ogłasza zamówienie w trybie zamówienia na usługi społeczne na "Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi dla klientów Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łubiance". Treść ogłoszenia - tutaj. W tym linku znajduje się także informacja z otwarcia ofert.

Wnioski o przyznanie pomocy żywnościowej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020

Zapraszamy do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łubiance ul. Toruńska 97 w celu złożenia wniosków o przyznanie pomocy żywnościowej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

Jabłka dla mieszkańców naszej gminy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łubiance informuje, że w dniu 28.06.2016 r. przy świetlicy wiejskiej w Biskupicach od godziny 14:30 do godziny 20:00 będą wydawane jabłka dla wszystkich mieszkańców gminy Łubianka. Osoby zainteresowane prosimy o zabranie dowodu osobistego. Godziny dystrybucji jabłek dla poszczególnych miejscowości poniżej:

Informacja dotycząca świadczenia wychowawczego

Informujemy, że od 1 kwietnia 2016r. w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Łubiance w nowej siedzibie przy ul. Toruńskiej 97 będzie realizowane zadanie w postaci świadczenia wychowawczego w ramach programu „Rodzina 500+".

Specjalistyczne usługi opiekuńcze

Usługi dostosowane do potrzeb wynikających z rodzaju schorzenia lub niepełnosprawności świadczone przez osoby ze specjalistycznym przygotowaniem zawodowym. GOPS przyznając specjalistyczne usługi opiekuńcze ustala okres i miejsce ich świadczenia oraz zakres czynności.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w nowej siedzibie

Informujemy, że od dzisiaj (środa 30 marca) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łubiance funkcjonuje w nowej siedzibie, przy ul. Toruńskiej 97. Godziny pracy pozostają bez zmian. Wtorek - 8.30 do 16.30, pozostałe dni - 7.30 do 15.30.

Informacja o wynikach naboru w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej

Przedstawiamy informację o wynikach naboru na stanowisko ds. obsługi Świadczeń Wychowawczych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Łubiance.

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łubiance ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko pracy ds. obsługi Świadczeń Wychowawczych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Łubiance, al. Jana Pawła II 8, 87-152 Łubianka. Szczegóły w Biuletynie Informacji Publicznej lub na stronie internetowej gopslubianka.pl.

GOPS w wigilię będzie nieczynny

Poniżej zamieszczamy treść zarządzenia kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łubiance dotyczące ustanowienia dnia wolnego od pracy.

Nabór na stanowisko "Pracownik Socjalny" w GOPS-ie w Łubiance

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łubiance ogłasza nabór kandydatów na stanowisko Pracownik Socjalny w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Łubiance, al. Jana Pawła II 8, 87-152 Łubianka. Szczegóły w Biuletynie Informacji Publicznej lub na stronie internetowej gopslubianka.pl.

Prośba o przekazanie rzeczy dla osób potrzebujących

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łubiance zwraca się z prośbą do osób, które mają niepotrzebne: piec typu „westfalka” i typu „krystek”, kuchenkę gazową, meble pokojowe oraz rower dla chłopca w wieku 7-8 lat, i mogłyby te rzeczy przekazać osobom potrzebującym z naszej gminy, o kontakt z nr tel. (56) 678-82-17.

Informacja dla uczestników POPŻ 2014-2020

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łubiance informuje, że w dniach o działaniach w ramach środków towarzyszących w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020.

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 (PO PŻ)

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 (PO PŻ) jest krajowym programem operacyjnym współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Najbardziej Potrzebującym, który realizowany jest w oparciu o rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Nr 223/2014 z dnia 11 marca 2014 r. w sprawie Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym (Dz. Urz. UE L 72 z 12.03.2014 r., str. 1), zwanego dalej rozp. FEAD.

Warsztaty w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łubiance informuje, że w dniu 23 października 2015 roku w godzinach od 11 do 14 w Sali ślubów w Urzędzie Gminy w Łubiance odbędą się warsztaty edukacji ekonomicznej dla odbiorców żywności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Najbardziej Potrzebującym.

Uwaga! Zmiana godziny pracy GOPS-u

Ze względu na wysokie temperatury Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łubiance w piątek 14 sierpnia będzie czynny w godz. 6.00 do 14.00. Z utrudnienia przepraszamy. Przypominamy też, że w najbliższy poniedziałek GOPS będzie zamknięty.

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Logotyp NFOSIGW

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie


Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.