Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Środa 19 Grudnia 2018
Dariusza, Gabrieli, Beniamina

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 9829 osobą na stronie

Treść strony

Zapraszamy na gminnego Sylwestra!

Tegoroczny bezpłatny, plenerowy gminny Sylwester w Gminnym Parku Kultury w Łubiance zapowiada się bardzo interesująco. Na ten wieczór organizator, Centrum Kultury w Łubiance, przewidział bowiem wiele atrakcji.

Do tańca zaprosi wszystkich Grupa Wodzirej Xawier. Nie zabraknie dobrej muzyki, konkursów, układów tanecznych, a wszystko po to, by był to niezapomniany sylwester. O północy niebo rozjaśni pokaz fajerwerków. Na wspólne powitanie 2018 roku zapraszamy wszystkich mieszkańców i ich gości. W tym roku zabawa zaczyna się godzinę szybciej, o 22:00, natomiast zakończenie przewidziane jest na w 1:00.

Gminne obchody Dnia Papieskiego

W tym roku mija osiemnaście lat od nadania świętemu Janowi Pawłowi II tytułu Honorowego Obywatela Gminy Łubianka. Jak co roku, Centrum Kultury w Łubiance, zaprasza mieszkańców gminy do czynnego uczestniczenia w obchodach Dnia Papieskiego, które będą miały niżej przedstawiony przebieg.

Zapraszamy na jarmark bożonarodzeniowy i gminne spotkanie przy choince

W najbliższą niedzielę Centrum Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna w Łubiance organizują dwa wydarzenia o charakterze świątecznym, na które serdecznie zapraszamy mieszkańców naszej gminy.

Zapraszamy na Ziemniaczaną Biesiadę

Już w najbliższą niedzielę 1 października w Gminnym Parku Kultury w Łubiance, w godz. 15-17, odbędzie się ZIEMNIACZANA BIESIADA. Organizator, czyli Centrum Kultury, zapowiada wiele atrakcji, przede wszystkim kulinarnych. Będą też gry, zabawy i quizy oraz podsumowanie konkursu na "najokazalsze warzywo". Zapraszamy!

Zapraszamy na XV Turniej Sołectw

W najbliższą niedzielę (17 września), w Gminnym Parku Kultury w Łubiance, odbędzie się XV Turniej Sołectw Gminy Łubianka.

Zmiany w Centrum Kultury w Łubiance

W związku z powołaniem pani Marleny Gizińskiej na stanowisko Prezesa Zarządu Gminnego Ośrodka Zdrowia Sp. z o.o. w Łubiance złożyła ona rezygnację ze stanowiska kierownika miejscowego Centrum Kultury.

Nabór w Centrum Kultury - można jeszcze aplikować!

Centrum Kultury w Łubiance ogłasza nabór na stanowisko instruktora. Szczegóły na załączonym plakacie. UWAGA! Nabór na stanowisko instruktora CK przedłużony do 29 czerwca.

Wakacyjny kalejdoskop z Centrum Kultury

Za kilka dni rozpoczną się tegoroczne wakacje. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć na najbliższe dwa miesiące, przygotowaną przez Centrum Kultury w Łubiance. Szczegóły na plakacie.

Mistrzostwa gminy w piłce nożnej oldbojów

Centrum Kultury w Łubiance, już po raz dwunasty, zaprasza uczestników oraz kibiców, na Mistrzostwa Gminy Łubianka w Piłce Nożnej Oldbojów. Tym razem, owe mistrzostwa, odbędą się na Orliku w Warszewicach. Szczegóły na plakacie.

Nabór w Centrum Kultury

Centrum Kultury w Łubiance ogłasza nabór na stanowisko instruktora. Szczegóły na załączonym plakacie. UWAGA! Nabór na stanowisko instruktora CK przedłużony do 26 czerwca.

IX Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich

Gmina Łubianka, po raz kolejny, bierze udział w IX Europejskim Tygodniu Sportu dla Wszystkich / XXIII Sportowym Turnieju Miast i Gmin. Centrum Kultury w Łubiance przedstawia kalendarium na owy tydzień, który będzie trwał w dniach 26 maj - 1 czerwiec.

Zaproszenie na bal karnawałowy

W imieniu Centrum Kultury w Łubiance zapraszamy wszystkie dzieci z naszej gminy na bal karnawałowy, który odbędzie się w sali CK, przy ul. Toruńskiej 4, w niedzielę 5 lutego (początek o godz. 16). Szczegóły na plakacie, który zamieszczamy poniżej.

Centrum Kultury w Łubiance zaprasza na ferie zimowe

Motywem przewodnim tegorocznych ferii zimowych, organizowanych przez Centrum Kultury w Łubiance będzie teatr lalek. Dzieci będą miały okazję dowiedzieć się wszystkiego na temat tej niezwykłej sztuki. Nie zabraknie też zabawy na balu karnawałowym i przy ognisku oraz piłkarskich emocji w Gminnej Lidze Feryjnej.

Marcowy wyjazd do Opery Nova

Centrum Kultury w Łubiance zaprasza na kolejny wyjazd do bydgoskiej Opery Nova - tym razem na operę "Czarodziejski flet" W.A. Mozarta. Termin 19 marca 2017 roku. Koszt: 35 zł bilet, 10 zł autokar. Zapisy telefoniczne w Centrum Kultury.

Informacja o tegorocznych działaniach Centrum Kultury

Poniżej zamieszczamy wykaz tegorocznych przedsięwzięć organizowanych przez Centrum Kultury w Łubiance.

Prezentacja kultury kaszubskiej

Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Łubianka "Przyszłość" w Łubiance, Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Łubiance i Centrum Kultury w Łubiance oraz inicjator akcji Paweł Dąbkowski zapraszają wszystkich chętnych na prezentację kultury kaszubskiej. W dniach 4-5 listopada odbędą się bezpłatne zajęcia muzyczne, językowe, teatralne i degustacje kulinarne. Szczegółowy program poniżej.

Zapraszamy na XIV Turniej Sołectw

Centrum Kultury w Łubiance zaprasza na XIV Turniej Sołectw Gminy Łubianka, który odbędzie się w najbliższa niedzielę, o godz. 15:00, w Gminnym Parku Kultury w Łubiance. Jak co roku, do rywalizacji staną sołectwa, które podczas potyczek sportowych, powalczą o zwycięstwo.

Mistrzostwa gminy w tenisie ziemnym

W sobotę 27 sierpnia o godz. 11 na kortach stadionu lekkoatletycznego, mieszczącego się przy przy szkole podstawowej w Pigży, odbędą się XI Mistrzostwa Gminy Łubianka w Tenisie.

Wyjazd do Opery Nova

Centrum Kultury w Łubiance organizuje wyjazd do Opery Nova w Bydgoszczy na operę "Carmen" Georgesa Bizeta - w niedzielę 18 września. Koszt - 30 zł (bilet) i 12 zł (autobus). Zbiórka o godz. 16.15 przy siedzibie Centrum Kultury. Zapisy telefoniczne - 56 678 86 98. Zapraszamy!

Zapraszamy na Mistrzostw Gminy Łubianka w Piłce Nożnej Oldboyów

W tym roku przypada 11. edycja Mistrzostw Gminy Łubianka w Piłce Nożnej Oldboyów (35+). W związku z tym Centrum Kultury w Łubiance zaprasza do rywalizacji w niedzielę 12 czerwca na orlik przy Gimnazjum w Brąchnowie. Szczegóły na plakacie.

VIII Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich - sprawozdania

Gmina Łubianka, już po raz kolejny, brała udział w VIII Europejskim Tygodniu Sportu dla Wszystkich i XXII Sportowym Turnieju Miast i Gmin. Koordynatorem akcji było Centrum Kultury w Łubiance.

VIII Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich

Gmina Łubianka, już po raz kolejny, bierze udział w VIII Europejskim Tygodniu Sportu dla Wszystkich i XXII Sportowym Turnieju Miast i Gmin. Centrum Kultury w Łubiance przedstawia kalendarium na ten tydzień sportu, który będzie trwal w dniach od 26 maja do 1 czerwca.

Kolejny rajd rowerowy

Centrum Kultury w Łubiance zaprasza na kolejny rajd rowerowy w tym sezonie, który odbędzie się 30 kwietnia. Tym razem uczestnicy wyruszą w inną stronę i odwiedzą m.in. wiatrak w Bierzgłowie. Szczegóły na plakacie poniżej.

XIX Bieg Samorządowy - impreza dla wszystkich

Majowe Święto Konstytucji coraz bliżej. A to oznacza, że coraz mniej czasu pozostało do startu XIX Biegu Samorządowego w Łubiance. Rywalizacja, na tradycyjnym dystansie 15 km, odbędzie się we wtorek 3 maja.

Będzie można obejrzeć "My Fair Lady"

Centrum Kultury w Łubiance organizuje wyjazd do Opery Nova na musical My Fair Lady. Termin wyjazdu - niedziela 19 czerwca, spod budynku CK o godzinie 17.15. Powrót około godziny 22.30. Ceny biletów:

Centrum Kultury zaprasza na dwie imprezy

W drugiej połowie obecnego miesiąca Centrum Kultury w Łubiance organizuje dwie ciekawe imprezy. W piątek 15 kwietnia odbędzie się VI Przegląd Piosenki Przedszkolnej "Muzyczna Kraina", zaś w sobotę 23 kwietnia zostanie zainaugurowany sezon rowerowy, rajdem z Łubianki do Olka. Szczegóły obu impreza na plakatach, zamieszczonych poniżej.

Terminarz imprez kulturowych i rekreacyjno-sportowych organizowanych przez CK w roku 2016

Poniżej, w załączniku, zamieszczamy terminarz imprez kulturalnych oraz rekreacyjno-sportowych, organizowanych w 2016 roku przez Centrum Kultury w Łubiance.

Aktualne stawki za wynajem sali w Centrum Kultury

Centrum Kultury podaje do publicznej wiadomości stawki za wynajem sali w budynku przy ul. Toruńskiej 4:

Informacja o wynikach naboru w Centrum Kultury w Łubiance

W wyniku zakończenia procedury naboru na stanowiska instruktora do spraw animacji kultury wybrano panią Sylwię Bałos, zamieszkałą w Pigży.

Centrum Kultury ogłasza nabór na stanowisko instruktora

Centrum Kultury w Łubiance, ul. Toruńska 4, ogłasza nabór na stanowisko instruktora. Osoby zainteresowane proszone są o złożenie oferty w zamkniętej kopercie w biurze CK do 22 marca do godziny 15.00. Szczegóły oferty w załączniku poniżej.

Zapraszamy na Turniej Sołectw

W tym roku przypada 13. edycja Turnieju Sołectw. Tytułu bronić będzie zmobilizowana drużyna Warszewic. Do tej pory zdobyli puchar dwukrotnie, teraz liczą na złapanie kontaktu z Pigżą, która tytuł wywalczyła aż cztery razy!

Wakacyjne migawki z zajęć z Centrum Kultury

W wakacyjnych zajęciach organizowanych przez Centrum Kultury (spotkania tematyczne z instruktorami i Liga Wakacyjna Piłki Nożnej) uczestniczyło ponad 100 dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzone były w Pigży, Warszewicach, Wybczu i Brąchnowie. Zapraszamy do przejrzenia zdjęć z tych spotkań.

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Logotyp NFOSIGW

KalendariumNewsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.