Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Czwartek 15 Listopada 2018
Alberta, Artura, Leopolda

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 921 osobą na stronie

Treść strony

FOTOWOLTAIKA – SPOTKANIA KONSULTACYJNE

W dniu 12 listopada br. (środa) organizujemy dwa spotkania konsultacyjne w sprawie przygotowania do wdrożenia projektu zakupu i montażu paneli fotowoltaicznych, na które zapraszamy dotychczasowych wnioskodawców. Odbędą się one w Centrum Kultury w Łubiance (godz. 18.30 adresowane do wnioskodawców z Łubianki, Bierzgłowa, Słomowa, Wybcza i Wybczyka oraz Zamku Bierzgłowskiego) oraz w świetlicy wiejskiej w Biskupicach (godz. 17.00 adresowane do wnioskodawców z Biskupic, Brąchnowa, Pigży, Leszcza, Dębin, Przeczna, Warszewic i Wymysłowa)  

W związku z uzgodnioną w NFOŚiGW możliwością złożenia przez gminę w tym roku jeszcze jednego wniosku o dofinansowanie ogłaszamy kolejny nabór osób zainteresowanych przedstawionym projektem. Chętni proszeni są o wypełnienie i dostarczenie do końca listopada do Urzędu Gminy deklaracji. Sprawę prowadzi p. Zbigniew Adamczyk, tel. 56 678 82 17 w. 48 lub kom. 502 272 103.

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Aplikacja Skarby Ziemi Chełmińskiej

KalendariumNewsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.