Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Środa 18 Października 2017
Łukasza, Juliana, Bogumiły

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 3127 osobą na stronie

Treść strony

Regulamin XIV Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej oraz XII Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno - Literackiego

W środę 8 listopada odbędzie się XIV Festiwal Pieśni Patriotycznej „Tobie Polsko” oraz podsumowanie XII Konkursu Literacko-Plastycznego "Kiedy myślę o Polsce...". Termin nadsyłania zgłoszeń oraz prac mija za kilka tygodni. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami obu konkursów.

więcej

XIII Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznej „Tobie Polsko” oraz XI Konkurs Literacko-Plastyczny 2016

W poniedziałek 7 listopada odbył się XIII Festiwal Pieśni Patriotycznej oraz podsumowanie Konkursu Plastyczno – Literackiego "Tobie Polsko". Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem: "Kiedy myślę o Polsce ..." i podobnie jak w latach ubiegłych zgromadziła w Zamku Bierzgłowskim uczestników z całego województwa.

więcej

Zapraszamy na Festiwal Pieśni Patriotycznej i Konkurs Literacko-Plastyczny „Tobie Polsko”.

W poniedziałek 7 listopada naszą gminę czeka wielkie wydarzenie. Będzie to kolejna edycja Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Konkursu Literacko-Plastycznego „Tobie Polsko”.

więcej

XIII Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznej „Tobie Polsko” oraz XI Konkurs Literacko-Plastyczny

W poniedziałek 7 listopada odbędzie się XIII Festiwal Pieśni Patriotycznej „Tobie Polsko” oraz podsumowanie XI Konkursu Literacko-Plastycznego "Kiedy myślę o Polsce...". Termin nadsyłania zgłoszeń oraz prac mija za kilka tygodni. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami obu konkursów.

więcej

XII Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznej „Tobie Polsko” oraz X Konkurs Literacko-Plastyczny 2015

6 listopada w Diecezjalnym Centrum Kultury w Zamku Bierzgłowskim odbył się XII Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznej „Tobie Polsko” oraz rozstrzygnięcie X Konkursu literacko – plastycznego zatytułowanego: ,,…zawdzięczamy niepodległość”.

więcej

XII Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznej „Tobie Polsko" oraz X Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dwóch konkursów, które odbędą się w listopadzie - XII Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej „Tobie Polski” oraz X Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Literackiego.

więcej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.