Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Czwartek 13 Grudnia 2018
Łucji, Otylii, Lucji

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 5261 osobą na stronie

Treść strony

XIV Festiwal Pieśni Patriotycznej oraz XII Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki [zdjęcia]

Poniżej zamieszczamy galerię z jednego z największych corocznych wydarzeń w naszej gminie - XIV Festiwalu Pieśni Patriotycznej oraz XII Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Literackiego.

Zapraszamy na XIV Festiwal Pieśni Patriotycznej "Tobie Polsko"

Już jutro, w środę 8 listopada w gościnnych murach Diecezjalnego Centrum Kultury w Zamku Bierzgłowskim zabrzmią pieśni i piosenki patriotyczne, wykonywane przez dzieci i młodzież ze szkół województwa kujawsko-pomorskiego. Festiwal Pieśni Patriotycznej „Tobie Polsko” na stałe wpisał się do kalendarza imprez uświetniających obchody Święta Niepodległości na terenie Gminy Łubianka. W tym roku odbędzie się jego XIV edycja.

Regulamin XIV Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej oraz XII Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno - Literackiego

W środę 8 listopada odbędzie się XIV Festiwal Pieśni Patriotycznej „Tobie Polsko” oraz podsumowanie XII Konkursu Literacko-Plastycznego "Kiedy myślę o Polsce...". Termin nadsyłania zgłoszeń oraz prac mija za kilka tygodni. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami obu konkursów.

XIII Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznej „Tobie Polsko” oraz XI Konkurs Literacko-Plastyczny 2016

W poniedziałek 7 listopada odbył się XIII Festiwal Pieśni Patriotycznej oraz podsumowanie Konkursu Plastyczno – Literackiego "Tobie Polsko". Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem: "Kiedy myślę o Polsce ..." i podobnie jak w latach ubiegłych zgromadziła w Zamku Bierzgłowskim uczestników z całego województwa.

Zapraszamy na Festiwal Pieśni Patriotycznej i Konkurs Literacko-Plastyczny „Tobie Polsko”.

W poniedziałek 7 listopada naszą gminę czeka wielkie wydarzenie. Będzie to kolejna edycja Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Konkursu Literacko-Plastycznego „Tobie Polsko”.

XIII Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznej „Tobie Polsko” oraz XI Konkurs Literacko-Plastyczny

W poniedziałek 7 listopada odbędzie się XIII Festiwal Pieśni Patriotycznej „Tobie Polsko” oraz podsumowanie XI Konkursu Literacko-Plastycznego "Kiedy myślę o Polsce...". Termin nadsyłania zgłoszeń oraz prac mija za kilka tygodni. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami obu konkursów.

XII Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznej „Tobie Polsko” oraz X Konkurs Literacko-Plastyczny 2015

6 listopada w Diecezjalnym Centrum Kultury w Zamku Bierzgłowskim odbył się XII Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznej „Tobie Polsko” oraz rozstrzygnięcie X Konkursu literacko – plastycznego zatytułowanego: ,,…zawdzięczamy niepodległość”.

XII Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznej „Tobie Polsko" oraz X Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dwóch konkursów, które odbędą się w listopadzie - XII Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej „Tobie Polski” oraz X Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Literackiego.

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Logotyp NFOSIGW

KalendariumNewsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.