Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Wtorek 22 Stycznia 2019
Wincentego, Anastazji, Anastazego

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 383 osobą na stronie

Treść strony

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łubiance przypomina o możliwości skorzystania z usług opiekuńczych na terenie Gminy Łubianka. Pomoc taka zgodnie z Uchwała nr XVIII/135/2004 Rady Gminy w Łubiance z dnia 8 grudnia 2004r. w sprawie ustalenia szczegółowych zasad przyznawania i odpłatności na usługi opiekuńcze przysługuje osobie samotnej, która z powodu wieku, choroby lub innych przyczyn wymaga pomocy innych osób, a jest jej pozbawiona, również osobie, która wymaga pomocy innych osób, a rodzina, w tym wspólnie zamieszkujący: małżonek, wstępni, zstępni nie mogą takiej pomocy zapewnić.

W powyższej sprawie prosimy dzwonić pod nr: 56 6788217 wew. 34.

Informujemy również, że od lutego b/r nastąpiła zmiana  godzin funkcjonowania Punktu Konsultacyjnego dla osób uzależnionych i współuzależnionych. Punkt Konsultacyjny jest czynny dla mieszkańców Gminy Łubianka w każdą środę w godz. 12.30 – 14.30 w Łubiance przy ul. Al. Jana Pawła II 8 bud. B ( I p.). Przyjmuje terapeuta Pani Wiesława Tatera.

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Logotyp NFOSIGW

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie


Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.