Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Niedziela 20 Stycznia 2019
Fabiana, Sebastiana, Dobiegniewa

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 2819 osobą na stronie

Treść strony

 

 Warsztaty z rękodzieła w gminie Łubianka

Wójt Gminy Łubianka zaprasza do udziału w projekcie  pn. „Organizacja i przeprowadzenie warsztatów z rękodzieła ludowego i artystycznego dla mieszkańców gminy Łubianka”. Operacja w 80% finansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” – mały projekt Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 pozostałe 20% zostanie pokryte ze środków budżetowych Gminy Łubianka. Całkowita wartość projektu to 25.000 zł.  

W ramach projektu zostanie zorganizowanych 50 3- godzinnych bezpłatnych warsztatów  w 10 miejscowościach gminy (Bierzgłowo, Biskupice, Brąchnowo, Dębiny, Łubianka, Pigża, Warszewice, Wybcz, Wybczyk, Zamek Bierzgłowski). W każdej ze wsi odbędzie się po 5 warsztatów dla 10- osobowej grupy.

Uczestnicy projektu będą robić do wyboru: kwiaty z krepy włoskiej, malować farbami na szkle i   drewnie, robić wyroby z masy solnej, haftować haftem wstążeczkowym, robić biżuterię z filcu, a także pracować metodą scropbooking i decoupage.

Rekrutacją uczestników na kolejne zajęcia  zajmują się animatorzy kultury w poszczególnych wsiach. Szczegółowych informacji udziela koordynator projektu  Anna Filus pod numerem telefonu 566788218 wew. 39. Uczestnicy muszą być zameldowani na terenie Gminy Łubianka. Warsztaty prowadzi artystka amatorka Pani Małgorzata Górecka. O uczestnictwie w zajęciach warsztatowych decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Łubianka do udziału w projekcie.

 

Koordynator projektu Anna Filus

 

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Logotyp NFOSIGW

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie


Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.