Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Sobota 17 Listopada 2018
Grzegorza, Salomei, Elżbiety

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 540 osobą na stronie

Treść strony

UTRUDNIENIA W DOSTAWACH WODY

W związku z rozpoczęciem modernizacji stacji uzdatniania wody w miejscowości Warszewice pojawią się czasowe przerwy w dostawie wody. Zakres prac modernizacyjnych przewidzianych do wykonania na stacji uzdatniania wody wymusza dokonanie czasowych przerw w dostawie wody. Harmonogram prac ustalono w taki sposób aby zminimalizować konieczność dokonywanych wyłączeń. Niestety w kilku zakresach prac nie ma możliwości ich prowadzenia bez czasowego wyłączenia stacji uzdatniania wody.

W dniu 20.01.2014 r. pojawią się czasowe wyłączenia wody w godz. od 10:00 do godz. 14:00. Wyłączenia te dotyczyły będą głownie miejscowości Warszewice.

Na dalszym etapie modernizacji w miesiącu lutym prace prowadzone będą również w godzinach nocnych. W tym okresie wyłączenia mogą być dokonywane w godz. do 23:00 do godz. 4:00. Na tym etapie przerwy w dostawach wody dotyczyły będą szczególnie miejscowości: Brąchnowo, Biskupice, Dębiny, Pigża, Przeczno, Warszewice, Wymysłowo, Wybcz i Wybczyk.

Efektem prowadzonych prac może być czasowe pogorszenie jakości wody oraz przebarwienia wody. W takim przypadku proszę o zgłaszanie zaistniałych sytuacji w Urzędzie Gminy w Łubiance w Referacie Gospodarki Komunalnej. Niezwłocznie po zgłoszeniu podjęte zostaną czynności sprawdzenia i płukania sieci wodociągowej.

Informacje w zakresie prowadzonych prac można uzyskać – Andrzej Sierocki nr tel. 56 678 82 17 w. 35 lub 36 oraz 508 221 372.

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Aplikacja Skarby Ziemi Chełmińskiej

Kalendarium



Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.