Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Sobota 17 Listopada 2018
Grzegorza, Salomei, Elżbiety

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 352 osobą na stronie

Treść strony

Utrudnienia w dostawach wody

  W związku z rozpoczęciem modernizacji stacji uzdatniania wody w miejscowości Warszewice pojawią się czasowe przerwy w dostawie wody. Zakres prac modernizacyjnych przewidzianych do wykonania na stacji uzdatniania wody wymusza dokonanie czasowych przerw w dostawie wody. Harmonogram prac ustalono w taki sposób aby zminimalizować konieczność dokonywanych wyłączeń. Niestety w kilku zakresach prac nie ma możliwości ich prowadzenia bez czasowego wyłączenia stacji uzdatniania wody.

W dniu 16.01.2014 r. pojawią się czasowe wyłączenia wody w godz. od 10:00 do godz. 14:00. Wyłączenia te dotyczyły będą głownie miejscowości Warszewice.

  Na dalszym etapie modernizacji w miesiącu lutym prace prowadzone będą również w godzinach nocnych. W tym okresie wyłączenia mogą być dokonywane w godz. do 23:00 do godz. 4:00. Na tym etapie przerwy w dostawach wody dotyczyły będą szczególnie miejscowości: Brąchnowo, Biskupice, Dębiny, Pigża, Przeczno, Warszewice, Wymysłowo, Wybcz i Wybczyk.

Informacje w zakresie prowadzonych prac można uzyskać – Andrzej Sierocki nr tel. 508 221 372

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Aplikacja Skarby Ziemi Chełmińskiej

KalendariumNewsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.