Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Sobota 17 Listopada 2018
Grzegorza, Salomei, Elżbiety

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 440 osobą na stronie

Treść strony

Wybory Do Młodzieżowej Rady Gminy Łubianka !!!

Przypominamy, ze zgodnie z uchwałą Rady Gminy Łubianka Nr XVII/114/2012 z dnia 21 czerwca 2012r.  wybory  do Młodzieżowej Rady Gminy odbywają się   co roku i trwają 2 dni ( piątek i sobota).

Wprowadzone zmiany  mają na celu umożliwienie udziału większej liczbie młodzieży w wyborach. W piątek młodzież ucząca się w miejscowych szkołach, będzie mogła głosować w trakcie przerw w zajęciach szkolnych, natomiast sobota umożliwi głosowanie  młodzieży uczącej się poza gminą. Wymiana połowy składu  Rady pozwoli na  kontynuację kierunków działania Rady, a także da sposobność do włączania się i wprowadzania  nowych członków Rady.

Informujemy, że tegoroczne wybory odbędą się na początku października br. Poprzedzą je tak jak dotąd stosowne Zarządzenia i Obwieszczenia Wójta Gminy  dot. terminów, okręgów wyborczych i ilości wybieranych radnych.

Liczymy, ze końcówka wakacji będzie doskonałym momentem na podjęcie decyzji o kandydowaniu przez tych, którzy   mają coś  pożytecznego do zaoferowania swoim rówieśnikom i chcą czynnie uczestniczyć w życiu gminy. Kandydować do MRG można w wieku od 14–19lat                                                                     

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Aplikacja Skarby Ziemi Chełmińskiej

KalendariumNewsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.