Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Niedziela 19 Listopada 2017
Seweryna, Elżbiety, Maksyma

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 584 osobą na stronie

Treść strony

JUŻ PO FERIACH…

Chciałybyśmy serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom Gminy , którzy brali udział i angażowali się w organizację ferii zimowych na terenie naszej gminy. Oferowałyśmy wiele ciekawych zajęć, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W każdym sołectwie zostały przeprowadzone warsztaty o różnej tematyce. Ciekawym tematem były „ferie w obiektywie”, cieszące się dużym zainteresowaniem . Między innymi zostały zorganizowane sesje w plenerze i sesyjka dla dzieci w strojach karnawałowych i postaci z bajek.

W sołectwie Łubianka strzałem w dziesiątkę było zrobienie lodowiska, które cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci i dorosłych nie tylko z naszej gminy.

Sołectwom Wybcz i Wybczyk największą radość sprawiła gra integracyjna „ćwierćland”, pozwalająca uczestnikom przełamać bariery nieśmiałości oraz wykazać swoje ukryte marzenia.

Sołectwa Dębiny i Warszewice wykorzystały radość z dawania innym i z okazji Dnia Babci i Dziadka milusińscy różnymi technikami wykonali przepiękne upominki.

Sołectwa Bierzgłowo i Zamek Bierzgłowski połączyło przyjemne z pożytecznym, gdzie dzieci najpierw uczyły się gotowania i pieczenia po czym wspólnie zajadały wykonane słodkości.

Sołectwa Biskupice i Brąchnowo podczas spotkań z ekologią dzieci ozdabiały bawełniane torby na zakupy, które później przekazywały rodzicom jako alternatywę dla toreb plastikowych.

Miłym akcentem zakończenia ferii zimowych było zorganizowane ognisko w Parku Kultury i Rekreacji w Łubiance dla wszystkich mieszkańców gminy. Pomimo mrozu i mgły cieszył nas fakt , że przybyło dużo dzieci i dorosłych. Przeprowadziłyśmy wiele ciekawych konkursów i zabaw, gdzie każdy uczestnik otrzymał drobny upominek. Ogromną radość sprawiły wspólne tańce przy ognisku. Uczestnicy mogli zjeść pieczoną kiełbaskę z ogniska zagryzając ogórkiem i chlebem ze smalcem. Na pożegnanie przy utworze „ogniska już dogasa blask” wspólnie odpaliliśmy zimne ognie i w miłych nastrojach wróciliśmy do domów.

ANIMATORZY KULTURY

 1.Barbara Owsian

2.Agata Ziółkowska

3.Martyna Olejnik

4.Danuta Gendek

5.Katarzyna Kwiatkowska

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
XXI Bieg Niepodległości
PROW 2014-2020

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.