Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Czwartek 13 Grudnia 2018
Łucji, Otylii, Lucji

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 800 osobą na stronie

Treść strony

JUŻ PO FERIACH…

Chciałybyśmy serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom Gminy , którzy brali udział i angażowali się w organizację ferii zimowych na terenie naszej gminy. Oferowałyśmy wiele ciekawych zajęć, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W każdym sołectwie zostały przeprowadzone warsztaty o różnej tematyce. Ciekawym tematem były „ferie w obiektywie”, cieszące się dużym zainteresowaniem . Między innymi zostały zorganizowane sesje w plenerze i sesyjka dla dzieci w strojach karnawałowych i postaci z bajek.

W sołectwie Łubianka strzałem w dziesiątkę było zrobienie lodowiska, które cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci i dorosłych nie tylko z naszej gminy.

Sołectwom Wybcz i Wybczyk największą radość sprawiła gra integracyjna „ćwierćland”, pozwalająca uczestnikom przełamać bariery nieśmiałości oraz wykazać swoje ukryte marzenia.

Sołectwa Dębiny i Warszewice wykorzystały radość z dawania innym i z okazji Dnia Babci i Dziadka milusińscy różnymi technikami wykonali przepiękne upominki.

Sołectwa Bierzgłowo i Zamek Bierzgłowski połączyło przyjemne z pożytecznym, gdzie dzieci najpierw uczyły się gotowania i pieczenia po czym wspólnie zajadały wykonane słodkości.

Sołectwa Biskupice i Brąchnowo podczas spotkań z ekologią dzieci ozdabiały bawełniane torby na zakupy, które później przekazywały rodzicom jako alternatywę dla toreb plastikowych.

Miłym akcentem zakończenia ferii zimowych było zorganizowane ognisko w Parku Kultury i Rekreacji w Łubiance dla wszystkich mieszkańców gminy. Pomimo mrozu i mgły cieszył nas fakt , że przybyło dużo dzieci i dorosłych. Przeprowadziłyśmy wiele ciekawych konkursów i zabaw, gdzie każdy uczestnik otrzymał drobny upominek. Ogromną radość sprawiły wspólne tańce przy ognisku. Uczestnicy mogli zjeść pieczoną kiełbaskę z ogniska zagryzając ogórkiem i chlebem ze smalcem. Na pożegnanie przy utworze „ogniska już dogasa blask” wspólnie odpaliliśmy zimne ognie i w miłych nastrojach wróciliśmy do domów.

ANIMATORZY KULTURY

 1.Barbara Owsian

2.Agata Ziółkowska

3.Martyna Olejnik

4.Danuta Gendek

5.Katarzyna Kwiatkowska

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Logotyp NFOSIGW

KalendariumNewsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.