Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Niedziela 20 Stycznia 2019
Fabiana, Sebastiana, Dobiegniewa

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 2933 osobą na stronie

Treść strony

FERIE Z ANIMATOREM W SOŁECTWIE PIGŻA

Ferie zimowe już za nami.  W tym roku po raz pierwszy organizowane były przez animatorkę kultury, która przygotowała wiele  ciekawych propozycji. Dzieci i młodzież uczestniczyły w szeregu atrakcyjnych zajęć, które pozwalały miło i aktywnie spędzić czas.

 W świetlicy „Piwnica” odbyły się nieodpłatne, różnorodne zajęcia tematyczne. Należały do nich m.in. warsztaty: robienia breloczków, filcowania na mokro, origami. Dzieci malowały na szkle, robiły piękne witraże, wykonywały dzwonki z masy papierowej oraz przygotowywały się do Balu Karnawałowego tworząc maski.  W pierwszym tygodniu ferii, 26 stycznia odbyły się zawody drużynowe w „piłkarzyki”. Do rywalizacji przystąpiło 8 zespołów. Pierwsze miejsce zajęli: Weronika Neulitz i Piotr Kędzierski (kat. od 14 lat), Patrycja Trzeciak i Agata Filipek ( kat. do 14 lat dziewczynek),  Krystian Santorek i Mateusz Bukowski (kat. do 14 lat chłopców ). W rozgrywkach indywidualnych do 14 lat wygrała Małgosia Michałowska. Zwycięzcy zostali nagrodzeni upominkami. W ostatnim dniu ferii świetlica zamieniła się w salę kinową, gdzie można było obejrzeć projekcje filmowe.

  Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Każdego dnia gościliśmy w świetlicy ok. 24 uczestników w wieku od 5 do 23 lat.

  • autor: Kamila Lewandowska - Animator Kultury

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Logotyp NFOSIGW

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie


Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.