Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Poniedziałek 23 Lipca 2018
Brygidy, Apolinarego, Bogny

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 847 osobą na stronie

Treść strony

 

Zaproszenie na bezpłatne warsztaty plastyczne

Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Łubianka „Przyszłość” w Łubiance rozpoczyna realizację projektu pn.„Organizacja warsztatów plastycznych oraz warsztatów z rękodzieła ludowego i artystycznego”.

9 maja  o godzinie 15.30 w Szkole Podstawowej w Pigży (stołówka szkolna) odbędą się warsztaty z rękodzieła ludowego i artystycznego pn.  „Malowanie na drewnie”

Zapisy u koordynatora projektu Anny Filus pod nr tel. 56 678 82 18 wew. 39 lub w sekretariacie SP w Pigży. Liczba miejsc ograniczona.

Operacja w 70% finansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” – mały projekt Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Pozostałe 30 % zostanie pokrytych w ramach pracy społecznej członków stowarzyszenia i wolontariuszy. Planowany koszt projektu to 13.061,04 zł.

Głównym celem operacji jest podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej na obszarze objętym LSR poprzez organizację warsztatów plastycznych oraz warsztatów z rękodzieła ludowego i artystycznego dla mieszkańców gminy Łubianka. W ramach zadania zostanie przeprowadzonych 7 warsztatów z rękodzieła ludowego i artystycznego dla dzieci i młodzieżyz gminy Łubianka takich jak: kwiaty z krepy włoskiej, malowanie farbami na szkle, malowanie na drewnie, malowanie drewnianych świeczników, masa solna, haft wstążeczkowy - kartki, biżuteria z filcu. Warsztaty te będą prowadzone przez doświadczonego instruktora Panią Małgorzatę Górecką w siedzibie stowarzyszenia w Pigży.

 W ramach operacji zostanie, także zorganizowane od 4 do 8 czterogodzinnych warsztatów plastycznych prowadzonych w Fundacji Piękniejszego Świata w Skłudzewie do wyboru: malarstwo, grafika i rzeźba. Udział w projekcie jest bezpłatny

Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
„Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” – mały projekt
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk

KalendariumNewsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.