Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Sobota 20 Października 2018
Ireny, Kleopatry, Wendelina

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 1642 osobą na stronie

Treść strony

Pomóżmy Oli !!!

Zwracamy się z apelem  do mieszkańców gminy Łubianka ,  o przekazywanie  1% podatku na rzecz małej mieszkanki Brąchnowa  Oli Brzoska.

Dziewczynka  choruje na tzw. zespół  Crouzona, rzadką genetyczną chorobę. Szczegółowe informacje na temat tej choroby można znaleźć na stronie naszej szkoły  www.sppigza.edupage.org. Dziewczynkę czekają w najbliższym czasie bardzo kosztowne operacje, które są niezbędne dla poprawy jakości jej podstawowych funkcji życiowych i muszą zostać wykonane jak najszybciej  Prosimy więc  wszystkich,   którym nie jest obojętny los 3,5-letniej  Oli,  o  przekazywanie 1 %  z podatku od osób fizycznych wpisując w punkcie H poz. 124 Nr KRS 0000037904 oraz w punkcie I  poz.126 Cel szczegółowy 1% : Aleksandra Brzoska  13192.

  

 

                                                           Nasze szczęścia

            Informujemy , że na terenie gminy działa stosunkowo nowe , bo od maja 2011r. Stowarzyszenie „ Nasze szczęścia”, zrzeszające rodziców dzieci niepełnosprawnych z terenu  gminy. Prezesem Stowarzyszenia jest p. Sabina Kardach z Biskupic. Od lutego br. Stowarzyszenie prowadzić będzie hipoterapię ( poprzednio hipoterapię prowadziło Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Łubianka "Przyszłość ” .Istnieje możliwość wsparcia działalności Stowarzyszenia wpłatami finansowymi  na konto nr 18 9511 0000  0022  8999 2000  0010 . Można tu również dokonywać wpłat na leczenie Oli z dopiskiem „ Dla Oli Brzoska ”

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Aplikacja Skarby Ziemi Chełmińskiej

KalendariumNewsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.