Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Wtorek 22 Stycznia 2019
Wincentego, Anastazji, Anastazego

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 1739 osobą na stronie

Treść strony

Wójt Gminy Łubianka, dla zasięgnięcia opinii w pracach nad projektem Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2011 r.  Zarządzeniem z dnia 25 listopada 2010 r. zarządził przeprowadzenie konsultacji projektu uchwały w sprawie przyjęcia Programu współpracy Gminy Łubianka z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2011.

WÓJT GMINY ŁUBIANKA

 w dniu 25 listopada 2010 r.

ogłasza

 

konsultacje nadprojektem Programu współpracy Gminy Łubianka z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2011.

 

 

1. Przedmiot konsultacji:

 

Program współpracy Gminy Łubianka z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2011.

 

2.Termin rozpoczęcia i zakończenia konsultacji:

 

a) termin rozpoczęcia:     25 listopada 2010 r.

b) termin zakończenia:    02 grudnia 2010 r.

 

3. Sposób przeprowadzenia konsultacji:

 

         Uwagi i opinie podmiotów, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie dotyczące Programu współpracy Gminy Łubianka z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego  na rok 2011 prosimy zgłaszać - na Formularzu stanowiący załącznik do niniejszego  ogłoszenia - za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: asystent@lubianka.pl, nr faxu 56 6788-219 lub przesłać na adres Urzędu Gminy w Łubiance, Aleja Jana Pawła II nr 8, 87-152 Łubianka do dnia 2 grudnia 2010 r. (liczy się data wpływu).

 

4. Program zamieszczono na stronie internetowej www.lubianka.pl. Wersja papierowa znajduję się w Urzędzie Gminy w Łubiance, Aleja Jana Pawła II nr 8, pokój nr 18.

 

5. Odpowiedzialnym za przeprowadzenie konsultacji jest Bartosz Lewandowski – Asystent Wójta.

  • autor: Wójt Gminy Łubianka, data: 2010.11.25

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Logotyp NFOSIGW

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie


Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.