Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Poniedziałek 10 Grudnia 2018
Danieli, Julii, Bogdana

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 14251 osobą na stronie

Treść strony

Rada Gminy VIII kadencji:

 

Przewodniczący Rady Gminy

Zbigniew Cywiński zbigniew.cywinski@lubianka.pl kontakt także za pośrednictwem Biura Rady

 

Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Adam Noworacki adam.noworacki@lubianka.pl

 

Radni

Józef Amtmański – radny, Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji  jozef.amtmanski@lubianka.pl,

Dagna Całbecka – radna, członek Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Edukacji i Zdrowia dagna.calbecka@lubianka.pl

Jarosław Grabowski – radny, członek Komisji Edukacji i Zdrowia jaroslaw.grabowski@lubianka.pl

Zofia Iglewska – Finc – radna, Przewodnicząca Komisji Edukacji i Zdrowia, członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

zofia.iglewska-finc@lubianka.pl

Marian Klammer – radny, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej, członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji marian.klammer@lubianka.pl

Kamila Łajczak – radna, członek Komisji Rewizyjnej kamila.lajczak@lubianka.pl

Monika Mądzielewska – radna, Przewodnicząca Komisji Budżetowej, członek Komisji Edukacji i Zdrowia monika.madzielewska@lubianka.pl

Jacek Neulitz – radny, członek Komisji Budżetowej jacek.neulitz@lubianka.pl

Piotr Refliński – radny, członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji  piotr.reflinski@lubianka.pl

Paweł Rzepka – radny, członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji pawel.rzepka@lubianka.pl

Tadeusz Sadowski – radny, członek Komisji Budżetowej tadeusz.sadowski@lubianka.pl

Bolesław Szczechowski – radny boleslaw.szczechowski@lubianka.pl

Barbara Zalewska – radna, członek Komisji Edukacji i Zdrowia barbara.zalewska@lubianka.pl

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Logotyp NFOSIGW

Kalendarium



Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.