Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Środa 13 Grudnia 2017
Łucji, Otylii, Lucji

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 2426551 osobą na stronie

Treść strony

Nowe kwoty przychodów decydujące o zmniejszeniu lub zawieszeniu świadczeń emerytalno-rentowych
2017.09.06
Nowe kwoty przychodów decydujące o zmniejszeniu lub zawieszeniu świadczeń emerytalno-rentowych

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że od 1 września 2017 r. zmieniły się kwoty przychodów decydujące o zmniejszeniu lub zawieszeniu świadczeń emerytalno-rentowych.

Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny
2017.09.05
Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny

Dzisiaj w Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Brąchnowie odbyła się krajowa inauguracja akcji informacyjno-edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny”, zaprojektowanej przede wszystkim z myślą o uczniach szkół podstawowych. Jest ona elementem kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo” Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Gminne Dożynki 2017 za nami
2017.09.04
Gminne Dożynki 2017 za nami

W sobotę w Gminnym Parku Kultury w Łubiance odbyło się tegoroczne gminne dziękczynienie za plony. Uroczystość rozpoczął korowód wieńców dożynkowych, po którym rozpoczęła się polowa msza św., której przewodniczł ks. Rajmund Ponczek, proboszcz parafii z Bierzgłowa.

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018
2017.09.04

Dzisiaj w, odnowionej i zmodernizowanej w okresie wakacyjnych, Szkole Podstawowej w Łubiance odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego 2017/2018. W uroczystości uczestniczyli m.in. wójt gminy Łubianka Jerzy Zająkała i proboszcz parafii w Bierzgłowie, ks. Rajmund Ponczek.

Uwaga! Ostrzeżenie meteorologiczne!
2017.09.01
Uwaga! Ostrzeżenie meteorologiczne!

Toruńskie Centrum Zarządzania Kryzysowego wydało komunikat ostrzegający przed intensywnymi opadami deszczu. Oto jego treść:

Informacja w sprawie awarii oświetlenia
2017.09.01

W związku z licznymi zgłoszeniami dotyczącymi awarii oświetlenia ulicznego przy ul. Toruńskiej w Łubiance (załączanie i wyłączanie lamp o nieodpowiednich porach) informujemy, że brak naprawy oświetlenia spowodowany jest nieumożliwieniem dostępu pracownikom do transformatora oraz szafki oświetleniowej przez właściciela jednej z posesji przy ul. Toruńskiej. Jednocześnie podkreślamy, że Energa Oświetlenie Sp. z o.o. zostanie obciążona kosztami świecenia lamp w porze dziennej oraz karą umowną.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.