Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Piątek 27 Kwietnia 2018
Zyty, Teofila, Felicji

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 2474474 osobą na stronie

Treść strony

Grudziądzanin triumfował w XXI Biegu Niepodległości
2017.11.14
Grudziądzanin triumfował w XXI Biegu Niepodległości

Ponad 600 zawodników i zawodniczek osiągnęło metę sobotniego XXI Biegu Niepodległości, który odbył się w naszej gminie. Przypomnijmy, że trasa rywalizacji wiodła od Pigży przez Łubiankę, Zamek Bierzgłowski, Leszcz, a meta, już tradycyjnie, była usytuowana na obiektach sportowych SP w Pigży.

Zapraszamy na XXI Bieg Niepodległości
2017.11.09
Zapraszamy na XXI Bieg Niepodległości

Już tradycyjnie Święto Niepodległości w gminie Łubianka zostanie uczczone również na sportowo. W sobotę 11 listopada odbędzie się bowiem już 21. edycja Biegu Niepodległości.

Msza święta w intencji Ojczyzny
2017.11.09

W imieniu Młodzieżowej Rady Gminy Łubianka informujemy i zapraszamy o nabożeństwie w intencji Ojczyzny. Szczegóły na grafice.

XIV Festiwal Pieśni Patriotycznej oraz XII Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki [zdjęcia]
2017.11.09
XIV Festiwal Pieśni Patriotycznej oraz XII Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki [zdjęcia]

Poniżej zamieszczamy galerię z jednego z największych corocznych wydarzeń w naszej gminie - XIV Festiwalu Pieśni Patriotycznej oraz XII Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Literackiego.

W poniedziałek 13 listopada Urząd Gminy będzie zamknięty
2017.11.08
W poniedziałek 13 listopada Urząd Gminy będzie zamknięty

Zgodnie z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego z 2 października 2012 r. za święto przypadające w sobotę pracodawca musi wyznaczyć dodatkowy dzień wolny od pracy. W związku z tym Wójt Gminy ustalił 13 listopada 2017 r. (poniedziałek) dniem wolnym dla pracowników Urzędu Gminy Łubianka, w zamian za święto 11 listopada 2017 r.

Zapraszamy na XIV Festiwal Pieśni Patriotycznej "Tobie Polsko"
2017.11.07

Już jutro, w środę 8 listopada w gościnnych murach Diecezjalnego Centrum Kultury w Zamku Bierzgłowskim zabrzmią pieśni i piosenki patriotyczne, wykonywane przez dzieci i młodzież ze szkół województwa kujawsko-pomorskiego. Festiwal Pieśni Patriotycznej „Tobie Polsko” na stałe wpisał się do kalendarza imprez uświetniających obchody Święta Niepodległości na terenie Gminy Łubianka. W tym roku odbędzie się jego XIV edycja.

Rusza program "Maluch+"
2017.11.06
Rusza program "Maluch+"

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej działając na podstawie art. 62 ustawy z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 (Dz. U. z 2016 r. poz. 157, z późn. zm.), ogłasza - w ramach Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 "MALUCH+", zwanego dalej "Programem" - konkurs "MALUCH+" 2018.

Przerwy w dostawie prądu
2017.11.03

Uwaga! Na poniedziałek 6 listopada zapowiadane są przerwy w dostawie energii elektrycznej w godz. 8.00-13.00. Z tego powodu w tych godzinach kasa Urzędu Gminy przy al. Jana Pawła II 8 będzie nieczynna! Oto szczegółowy wykaz ulic, które będą pozbawione prądu:

III Mistrzostwa Gminy Łubianka w Kreski - ruszyły zapisy!
2017.11.02
III Mistrzostwa Gminy Łubianka w Kreski - ruszyły zapisy!

Rozpoczęło się przyjmowanie zapisów do III Mistrzostw Gminy Łubianka w Kreski, czyli w komputerową grę imitującą żużel. Impreza odbędzie się w piątek 8 grudnia w godzinach popołudniowych. Uwaga! W stosunku do poprzedniego roku zmieni się miejsce - zawody zostaną rozegrane w tymczasowej siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Łubiance, która mieści się w świetlicy wiejskiej w Przecznie (jadąc od strony Torunia nieco ponad 1 km dalej).

Jubileusz 90-lecia OSP Brąchnowo
2017.10.26
Jubileusz 90-lecia OSP Brąchnowo

W sobotę 21 października 2017 r. odbyły się uroczyste obchody jubileuszu 90-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Brąchnowie, połączone z nadaniem jednostce sztandaru.

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk

Kalendarium

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.