Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Czwartek 13 Grudnia 2018
Łucji, Otylii, Lucji

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 606 osobą na stronie

Treść strony

UWAGA HANDLOWCY

Informuję, że zgodnie z art. 40 ust. 8 ustawy z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych (Dz.U. z 2007 r., Nr 19 poz. 115) oraz Uchwałą Nr XX/155/2005 Rady Gminy w Łubiance z dnia 11 lutego 2005 r. w sprawie ustalenia stawek opłat za zajęcie pasa drogowego na cele handlowe i gastronomiczne zajęcie pasa drogowego wymaga zezwolenia w formie decyzji administracyjnej Wójta Gminy. W decyzji Wójt określi miejsce, powierzchnię, termin i opłatę związaną z zajęciem pasa drogowego.

Wnioski w sprawie określenia warunków udzielenia zezwoleń na zajęcia pasa drogowego w związku z uroczystościami odpustowymi w Parafii Rzymsko-Katolickiej Podwyższenia Krzyża Świętego w Przecznie można składać w Urzędzie Gminy w Łubiance, Aleja Jana Pawła II nr 8, 87-152 Łubianka do dnia 01.08.2008 r. do godz. 14.00. O miejscu decyduje kolejność zgłoszenia.

Zabrania się stosowania innych sposobów rezerwacji miejsc. Podejmowane działania w tym zakresie są nieskuteczne i są zagrożone sankcją administracyjną.

                                   Wójt Gminy Łubianka

                                         Jerzy Zająkała

komentarze (0) ()

drukuj ()

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Logotyp NFOSIGW

KalendariumNewsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.