Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Sobota 22 Września 2018
Joachima, Maurycego, Darii

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 591 osobą na stronie

Treść strony

UWAGA HANDLOWCY

Informuję, że zgodnie z art. 40 ust. 8 ustawy z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych (Dz.U. z 2007 r., Nr 19 poz. 115) oraz Uchwałą Nr XX/155/2005 Rady Gminy w Łubiance z dnia 11 lutego 2005 r. w sprawie ustalenia stawek opłat za zajęcie pasa drogowego na cele handlowe i gastronomiczne zajęcie pasa drogowego wymaga zezwolenia w formie decyzji administracyjnej Wójta Gminy. W decyzji Wójt określi miejsce, powierzchnię, termin i opłatę związaną z zajęciem pasa drogowego.

Wnioski w sprawie określenia warunków udzielenia zezwoleń na zajęcia pasa drogowego w związku z uroczystościami odpustowymi w Parafii Rzymsko-Katolickiej Podwyższenia Krzyża Świętego w Przecznie można składać w Urzędzie Gminy w Łubiance, Aleja Jana Pawła II nr 8, 87-152 Łubianka do dnia 01.08.2008 r. do godz. 14.00. O miejscu decyduje kolejność zgłoszenia.

Zabrania się stosowania innych sposobów rezerwacji miejsc. Podejmowane działania w tym zakresie są nieskuteczne i są zagrożone sankcją administracyjną.

                                   Wójt Gminy Łubianka

                                         Jerzy Zająkała

komentarze (0) ()

drukuj ()

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Aplikacja Skarby Ziemi Chełmińskiej

KalendariumNewsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.