Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Poniedziałek 10 Grudnia 2018
Danieli, Julii, Bogdana

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 1295 osobą na stronie

Treść strony

Juniorzy młodsi "Bałaganów" Łubianka byli gospodarzami finałów halowych Mistrzostw Polski, które odbyły się w dniach 11.03 - 12.03. 2006 w hali OSiT w Chełmży. Otwarcie zawodów miało bardzo uroczystą oprawę. Przy dźwiękach Mazurka Dąbrowskiego przdstawiciele regionów wciągęli na maszt biało-czerwoną flagę. Wszystkich powitał prezes UKS "Bałagany" Marian Klammer. Następnie rozpoczęły się gry. W sobotę rozegrano trzy kolejki, a w niedzielę dwie. Mecze były bardzo zacięte i stały zdaniem trenerów na dobrym poziomie.
Tylko jeden mecz zakończył się remisem. W trakcie turnieju rozegranego systemem "każdy z każdym" strzelono 133 bramki. O tytule Mistrza Polski decydowało przedostatnie spotkanie LKS Gąsawa - "Swarek" Swarzędz. Szybciej nerwy opanowali hokeisci ze Swarzędza i to oni prowadzili do przerwy 4 - 0. Po przerwie grano bramka za bramkę i całe spotkanie zakończyło się wynikiem 8 - 4 dla ekipy "Swarka". W ostatnim spotkaniu "Bałagany" mogły zapewnic sobie brązowy medal, ale musiały wygrać różnicą sześciu bramek z najsłabszą drużyną z Siemianowic. Do przerwy zawodnicy z Łubianki prowadzili 4 - 0, niestety w drugiej połowie zabrako sił i mecz zakończył się wynikiem 6 - 5 dla Bałaganów. Z tego wyniku najbardziej cieszyli się zawodnicy Mustangów Michałkowickich ponieważ dawał on im brązowy medal.
Na zakończenie turnieju odbyło sie wręczenie medali, pucharów a także odznaczeń dla zasłużonych działaczy. Pani Ewa Wybieralska podała oficjale wyniki. Medale wręczali Marszałek  Województwa W. Achramowicz, Burmistrz Miasta Chełmży J. Czerwiński, Wójt Gminy Łubianka J. Zająkała oraz Wiceprezes Polskiego Związku Hokeja na Trawie A. Miśkiewicz.
Puchar Fair Play otrzymała drużyna gospodarzy UKS "Bałagany" Łubianka.
Przy dźwiekach hymnu została opuszczona flaga państwowa. Zamknięcia Mistrzostw Polski dokonał M. Klammer.

  • autor: Patrycja Wiatr, data: 12.03.06

Odnośniki

Banery

Powiadamianie mobilne
wgk
Logotyp NFOSIGW

KalendariumNewsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Mapa dojazdu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.