Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Sobota 27 Maja 2017
Jana, Magdaleny, Izydora

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Licznik odwiedzin

Jesteś 3815 osobą na stronie

Treść strony

Bartosz Wiligalski najlepszy w XX Biegu Samorządowym

W środę 3 maja w naszej gminie odbył się XX Bieg Samorządowy. Niemal 300 zawodników i zawodniczek rywalizowało na 15-kilometrowej trasie z Łubianki przez Zamek Bierzgłowski, Bierzgłowo, Słomowo i Przeczno. Start i meta były usytuowane w Gminnym Parku Kultury.

więcej

W środę XX Bieg Samorządowy

Przypominamy, że w środę odbędzie XX Bieg Samorządowy. Jak co roku w naszej gminie święto Konstytucji 3 Maja zostanie uczczone rywalizacją biegową na dystansie 15 km - start nastąpi o godz. 12 w Gminnym Parku Kultury. Więcej o imprezie piszemy tutaj, zaś poniżej zamieszczamy mapkę biegu i jeszcze raz zachęcamy mieszkańców naszej gminy do kibicowania zawodnikom.

więcej

Zapraszamy na XX Bieg Samorządowy

Przed nami XX Bieg Samorządowy w Łubiance. Jak co roku w naszej gminie święto Konstytucji 3 maja zostanie uczczone rywalizacją biegową na dystansie 15 km.

więcej

Ruszyły zapisy na XX Bieg Samorządowy

Przed Nami XX Bieg Samorządowy w Łubiance. Jak co roku w naszej gminie święto Konstytucji 3. maja zostanie uczczone rywalizacją biegową na dystansie 15 km. Kilkuset biegaczy pokona trasę z metą przy amfiteatrze w Gminny Parku Kultury w Łubiance.

więcej

Biegacze Truchcika najlepsi w bochnieńskiej kopalni!

W miniony weekend odbył się, już po raz trzynasty, 12-godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy w Bochni. Trasa tej rywalizacji prowadzi zabytkowymi wyrobiskami bocheńskiej kopalni soli - 212 metrów pod ziemią. Miło nam donieść, że po raz drugi w tej imprezie najlepsi okazali się biegacze Klubu Maratońskiego Truchcik Łubianka. To jednocześnie piąte podium naszej drużyny w historii tego biegu.

więcej

Bałagany Rustico Łubianka najlepsze w Chorwacji!

Laskarze Bałaganów Rustico Łubianka zwyciężyli w międzynarodowym turnieju Intenational Hockey Festival w chorwackim Gospić. Nasi hokeiści pokonali między innymi mistrzów Bułgarii, Chorwacji, Czarnogóry czy reprezentację Kataru. Turniej odbywał się od 24 do 26 lutego, a wyjazd naszej drużyny współfinansowała Gmina Łubianka.

więcej

Laskarze Bałaganów najlepsi w Lidze Centralnej!

Bałagany Rustico Łubianka zwyciężyły w rozgrywkach Ligi Centralnej w hokeju na trawie! Nasza drużyna w 14 ligowych spotkaniach nie straciła żadnego punktu. To największy sukces w historii klubu z Łubianki.

więcej

Memoriał dla Ukraińców, Bałagany najlepszą polską drużyną!

Od piątku do niedzieli rozgrywany był w naszej gminie XX Międzynarodowy Memoriał im. Adama Filemonowicza w hokeju na trawie. W zawodach wystąpiło 18 zespołów z rocznika 2004 z Polski, Ukrainy, Litwy i ze Słowacji. Organizatorem zmagań był UKS Bałagany Łubianka przy wsparciu Gminy Łubianka.

więcej

Zapraszamy na XX Memoriał im. Adama Filemonowicza!

W piątek 3 lutego rozpocznie się w naszej gminie wielka sportowa impreza - jubileuszowy XX Międzynarodowy Memoriał im. Adama Filemonowicza w hokeju na trawie. Organizatorem turnieju jest UKS Bałagany Łubianka przy wsparciu Gminy Łubianka.

więcej

Truchcik Junior dla najmłodszych mieszkańców gminy

Sekcja biegowa Truchcik Junior powstała w 2016 roku. Na zajęcia uczęszczają dzieci ze szkół podstawowych z gminy Łubianka. Ich celem jest rozwój aktywności fizycznej wśród dzieci oraz rozpowszechnianie najprostszej aktywności fizycznej jaką jest bieganie.

więcej

Sportowe wyróżnienia w powiecie - trwa nabór wniosków

Już po raz 12. wręczane będą Wyróżnienia Starosty Toruńskiego za osiągnięcia sportowe. Z każdym rokiem liczba wyróżnionych młodych sportowców jest coraz większa. Jak będzie w tym roku? Niebawem się o tym przekonamy.

więcej

Terminy biegów w cyklu Łubianka Grand Prix Cross 2017

W ostatnią niedzielę stycznie rozpocznie się biegowy cykl Łubianka Grand Prix Cross 2017. Poniżej podajemy terminy wszystkich tegorocznych biegów.

więcej

Bałagany Rustico Łubianka liderem Ligi Centralnej!

Bałagany Rustico Łubianka zwyciężyły w drugim turnieju Ligi Centralnej hokeja na trawie w Rypinie. Tym samym z kompletem 18 punktów prowadzą w ligowej tabeli. W miniony weekend zawodnicy z Łubianki wygrali z dotychczasowym liderem - Ósemką Tarnowskie Góry (5:1), z Sokołem Warszawa (7:0) i Lipnem Stęszew (8:0).

więcej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.