Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Poniedziałek 29 Maja 2017
Magdaleny, Teodozji, Urszuli

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Licznik odwiedzin

Jesteś 2233 osobą na stronie

Treść strony

500bus odwiedzi naszą gminę

Rządowy program "Rodzina 500+" działa już i jest realizowany od kilku tygodni, ale wciaż nie wszyscy znają jego ideę i nie wiedzą jak postępować, by zostać jego uczestnikiem. Dlatego też W ramach kampanii promocyjnej pracownicy Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego z Bydgoszczy planują odwiedzić wszystkie gminy naszego województwa. W gminie Łubianka pojawią się we wtorek 24 maja o godzinie 17.00.

więcej

Uwaga na próby wyłudzeń przy okazji Programu "Rodzina 500+"!

W związku z coraz częściej pojawiającymi się przypadkami wyłudzeń pieniędzy od osób chcących złożyć wniosek o świadczenie wychowawcze, prosimy zainteresowanych o zapoznanie się z treścią poniższego pisma.

więcej

Rusza program "Rodzina 500+"

Informujemy, że od 1 kwietnia 2016 roku w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Łubiance, w nowej siedzibie przy ul. Toruńskiej 97, będzie realizowane zadanie w postaci świadczenia wychowawczego w ramach programu „Rodzina 500+”. Wnioski o ustalenie uprawnień do w/w świadczenia będzie można pobrać w GOPS w Łubiance lub na stronie internetowej ośrodka (na dole strony).

więcej

Masz PUE? Możesz złożyć wniosek w programie "Rodzina 500+"

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Toruniu uprzejmie informuje, że od 1 kwietnia 2016 r. osoby posiadające profil PUE będą miały możliwość wypełnienia i wysłania wniosku 500+ elektronicznie poprzez PUE. Wniosek zostanie przekazany do właściwego organu jakim w rozumieniu ustawy jest wójt, burmistrz lub prezydent miasta właściwego ze względu na adres zamieszkania wnioskodawcy.

więcej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.