Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Czwartek 21 Września 2017
Mateusza, Jonasza, Hipolita

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 39668 osobą na stronie

Treść strony

Stronicowanie

Projekt z dotacją na założenie firmy

Euro Innowacje sp. z o.o. od dnia 1 sierpnia 2017 r. wraz z Bydgoskim Domem Technika NOT oraz Powiatem Wąbrzeskim realizują wspólnie projekt partnerski, w którym można zdobyć BEZZWROTNĄ DOTACJĘ w wysokości do 46.200 zł na założenie działalności gospodarczej. Projekt realizowany jest z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014 – 2020, Działanie 8.3 Wsparcie przedsiębiorczości i samozatrudnienia w regionie.

Przerwy w dostawie prądu i zamknięta kasa Urzędu Gminy

Uwaga! Na środę 20 września zapowiadane są przerwy w dostawie energii elektrycznej w godz. 8.30-14.30. Z tego powodu w tych godzinach kasa Urzędu Gminy przy al. Jana Pawła II 8 będzie nieczynna! Oto szczegółowy wykaz ulic, które będą pozbawione prądu:

Biskupice najlepsze w Turnieju Sołectw
Biskupice najlepsze w Turnieju Sołectw

W niedzielę w Gminnym Parku Kultury rozegrano jubileuszowy XV Turniej Sołectw. W szranki stanęło osiem zespołów, które rywalizowały w następujących konkurencjach: rzut gumiakiem, obieranie ziemniaków na czas, strzał piłką nożną do celu, przeciąganie liny i sztafeta z workiem.

Regulamin XIV Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej oraz XII Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno - Literackiego
Regulamin XIV Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej oraz XII Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno - Literackiego

W środę 8 listopada odbędzie się XIV Festiwal Pieśni Patriotycznej „Tobie Polsko” oraz podsumowanie XII Konkursu Literacko-Plastycznego "Kiedy myślę o Polsce...". Termin nadsyłania zgłoszeń oraz prac mija za kilka tygodni. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami obu konkursów.

Zapraszamy na XV Turniej Sołectw
Zapraszamy na XV Turniej Sołectw

W najbliższą niedzielę (17 września), w Gminnym Parku Kultury w Łubiance, odbędzie się XV Turniej Sołectw Gminy Łubianka.

Stronicowanie

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.