Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Piątek 31 Marca 2017
Beniamina, Balbiny, Kornelii

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Licznik odwiedzin

Jesteś 1712 osobą na stronie

Treść strony

Badania mammograficzne w powiecie

W drugiej połowie sierpnia do kilku miejscowości naszego powiatu zawita mammobus. Będzie można przebadać się pod kątem wykrycia raka piersi. Zachęcamy mieszkanki naszej gminy do skorzystania z tej okazji. Poniżej zamieszczamy plakat ze szczegółami akcji.

więcej

Czekamy na uwagi dotyczące pracy Ośrodka Zdrowia

Rada Gminy przywiązuje ogromną wagę do stanu zdrowia naszych mieszkańców. W ubiegłym roku powołała Komisję Edukacji i Zdrowia. Wynik jej prac będzie miał duży i liczymy pozytywny wpływ na poprawę jakości leczenia w ramach podstawowej opieki zdrowotnej, tj. Gminnego Ośrodka Zdrowia Sp. z oo. w Łubiance, przy ul. Toruńskiej 97.

więcej

Po raz drugi zapraszamy do Ciechocinka

W ramach współpracy z Przedsiębiorstwem Uzdrowisko Ciechocinek S.A. Urząd Gminy w Łubiance w sobotę 19 września organizuje drugi wyjazd na kąpiel rehabilitacyjną w basenie solankowym.

więcej

Badania przesiewowe słuchu u dzieci ze szkół podstawowych

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników, Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niesłyszących i Niedosłyszących „Człowiek-Człowiekowi” podejmują w roku szkolnym 2015/2016 "Program badań przesiewowych słuchu u dzieci ze szkół podstawowych w gminach wiejskich".

więcej

Darmowe USG brzucha w chełmżyńskim szpitalu

Szpital Powiatowy sp. z o.o. w Chełmży od 17 czerwca 10 grudnia 2015 roku realizuje program w zakresie wykrywania tętniaka aorty brzusznej.

więcej

Badania mammograficzne w powiecie

W naszej gminie była już możliwość skorzystania z bezpłatnych badań w mammobusie. Jeśli ktoś nie skorzystał, to pod koniec sierpnia będzie kolejna okazja na terenie naszego powiatu.

więcej

Rehabilitacja i integracja pod tężniami

W ostatnich dniach nawiązaliśmy współpracę z Przedsiębiorstwem Uzdrowisko Ciechocinek SA. W jej ramach przedstawiamy mieszkańcom ofertę jednodniowych wyjazdów rehabilitacyjno-integracyjnych do Ciechocinka.

więcej

Masz 40-75 lat? Zgłoś się na bezpłatną mammografię!

Wyjątkowa możliwość dla pań niekwalifikujących się do badania w ramach Programu finansowanego przez NFZ. Kierujemy zaproszenie dla pań w dwóch grupach wiekowych na bezpłatne badanie mammograficzne w mammobusie, które odbędzie się w Łubiance, w piątek 24 lipca. Mammobus będzie stał przy Przychodni Zdrowia, ul. Toruńska 97.

więcej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.