Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Wtorek 30 Maja 2017
Ferdynanda, Jana, Feliksa

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Banery

e-puap
Profil zaufany

Licznik odwiedzin

Jesteś 4397 osobą na stronie

Treść strony

IX Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich

Gmina Łubianka, po raz kolejny, bierze udział w IX Europejskim Tygodniu Sportu dla Wszystkich / XXIII Sportowym Turnieju Miast i Gmin. Centrum Kultury w Łubiance przedstawia kalendarium na owy tydzień, który będzie trwał w dniach 26 maj - 1 czerwiec.

więcej

Zaproszenie na bal karnawałowy

W imieniu Centrum Kultury w Łubiance zapraszamy wszystkie dzieci z naszej gminy na bal karnawałowy, który odbędzie się w sali CK, przy ul. Toruńskiej 4, w niedzielę 5 lutego (początek o godz. 16). Szczegóły na plakacie, który zamieszczamy poniżej.

więcej

Centrum Kultury w Łubiance zaprasza na ferie zimowe

Motywem przewodnim tegorocznych ferii zimowych, organizowanych przez Centrum Kultury w Łubiance będzie teatr lalek. Dzieci będą miały okazję dowiedzieć się wszystkiego na temat tej niezwykłej sztuki. Nie zabraknie też zabawy na balu karnawałowym i przy ognisku oraz piłkarskich emocji w Gminnej Lidze Feryjnej.

więcej

Marcowy wyjazd do Opery Nova

Centrum Kultury w Łubiance zaprasza na kolejny wyjazd do bydgoskiej Opery Nova - tym razem na operę "Czarodziejski flet" W.A. Mozarta. Termin 19 marca 2017 roku. Koszt: 35 zł bilet, 10 zł autokar. Zapisy telefoniczne w Centrum Kultury.

więcej

Informacja o tegorocznych działaniach Centrum Kultury

Poniżej zamieszczamy wykaz tegorocznych przedsięwzięć organizowanych przez Centrum Kultury w Łubiance.

więcej

Prezentacja kultury kaszubskiej

Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Łubianka "Przyszłość" w Łubiance, Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Łubiance i Centrum Kultury w Łubiance oraz inicjator akcji Paweł Dąbkowski zapraszają wszystkich chętnych na prezentację kultury kaszubskiej. W dniach 4-5 listopada odbędą się bezpłatne zajęcia muzyczne, językowe, teatralne i degustacje kulinarne. Szczegółowy program poniżej.

więcej

Zapraszamy na XIV Turniej Sołectw

Centrum Kultury w Łubiance zaprasza na XIV Turniej Sołectw Gminy Łubianka, który odbędzie się w najbliższa niedzielę, o godz. 15:00, w Gminnym Parku Kultury w Łubiance. Jak co roku, do rywalizacji staną sołectwa, które podczas potyczek sportowych, powalczą o zwycięstwo.

więcej

Mistrzostwa gminy w tenisie ziemnym

W sobotę 27 sierpnia o godz. 11 na kortach stadionu lekkoatletycznego, mieszczącego się przy przy szkole podstawowej w Pigży, odbędą się XI Mistrzostwa Gminy Łubianka w Tenisie.

więcej

Wyjazd do Opery Nova

Centrum Kultury w Łubiance organizuje wyjazd do Opery Nova w Bydgoszczy na operę "Carmen" Georgesa Bizeta - w niedzielę 18 września. Koszt - 30 zł (bilet) i 12 zł (autobus). Zbiórka o godz. 16.15 przy siedzibie Centrum Kultury. Zapisy telefoniczne - 56 678 86 98. Zapraszamy!

więcej

Zapraszamy na Mistrzostw Gminy Łubianka w Piłce Nożnej Oldboyów

W tym roku przypada 11. edycja Mistrzostw Gminy Łubianka w Piłce Nożnej Oldboyów (35+). W związku z tym Centrum Kultury w Łubiance zaprasza do rywalizacji w niedzielę 12 czerwca na orlik przy Gimnazjum w Brąchnowie. Szczegóły na plakacie.

więcej

VIII Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich - sprawozdania

Gmina Łubianka, już po raz kolejny, brała udział w VIII Europejskim Tygodniu Sportu dla Wszystkich i XXII Sportowym Turnieju Miast i Gmin. Koordynatorem akcji było Centrum Kultury w Łubiance.

więcej

VIII Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich

Gmina Łubianka, już po raz kolejny, bierze udział w VIII Europejskim Tygodniu Sportu dla Wszystkich i XXII Sportowym Turnieju Miast i Gmin. Centrum Kultury w Łubiance przedstawia kalendarium na ten tydzień sportu, który będzie trwal w dniach od 26 maja do 1 czerwca.

więcej

Kolejny rajd rowerowy

Centrum Kultury w Łubiance zaprasza na kolejny rajd rowerowy w tym sezonie, który odbędzie się 30 kwietnia. Tym razem uczestnicy wyruszą w inną stronę i odwiedzą m.in. wiatrak w Bierzgłowie. Szczegóły na plakacie poniżej.

więcej

XIX Bieg Samorządowy - impreza dla wszystkich

Majowe Święto Konstytucji coraz bliżej. A to oznacza, że coraz mniej czasu pozostało do startu XIX Biegu Samorządowego w Łubiance. Rywalizacja, na tradycyjnym dystansie 15 km, odbędzie się we wtorek 3 maja.

więcej

Będzie można obejrzeć "My Fair Lady"

Centrum Kultury w Łubiance organizuje wyjazd do Opery Nova na musical My Fair Lady. Termin wyjazdu - niedziela 19 czerwca, spod budynku CK o godzinie 17.15. Powrót około godziny 22.30. Ceny biletów:

więcej

Centrum Kultury zaprasza na dwie imprezy

W drugiej połowie obecnego miesiąca Centrum Kultury w Łubiance organizuje dwie ciekawe imprezy. W piątek 15 kwietnia odbędzie się VI Przegląd Piosenki Przedszkolnej "Muzyczna Kraina", zaś w sobotę 23 kwietnia zostanie zainaugurowany sezon rowerowy, rajdem z Łubianki do Olka. Szczegóły obu impreza na plakatach, zamieszczonych poniżej.

więcej

Terminarz imprez kulturowych i rekreacyjno-sportowych organizowanych przez CK w roku 2016

Poniżej, w załączniku, zamieszczamy terminarz imprez kulturalnych oraz rekreacyjno-sportowych, organizowanych w 2016 roku przez Centrum Kultury w Łubiance.

więcej

Aktualne stawki za wynajem sali w Centrum Kultury

Centrum Kultury podaje do publicznej wiadomości stawki za wynajem sali w budynku przy ul. Toruńskiej 4:

więcej

Informacja o wynikach naboru w Centrum Kultury w Łubiance

W wyniku zakończenia procedury naboru na stanowiska instruktora do spraw animacji kultury wybrano panią Sylwię Bałos, zamieszkałą w Pigży.

więcej

Centrum Kultury ogłasza nabór na stanowisko instruktora

Centrum Kultury w Łubiance, ul. Toruńska 4, ogłasza nabór na stanowisko instruktora. Osoby zainteresowane proszone są o złożenie oferty w zamkniętej kopercie w biurze CK do 22 marca do godziny 15.00. Szczegóły oferty w załączniku poniżej.

więcej

Zapraszamy na Turniej Sołectw

W tym roku przypada 13. edycja Turnieju Sołectw. Tytułu bronić będzie zmobilizowana drużyna Warszewic. Do tej pory zdobyli puchar dwukrotnie, teraz liczą na złapanie kontaktu z Pigżą, która tytuł wywalczyła aż cztery razy!

więcej

Wakacyjne migawki z zajęć z Centrum Kultury

W wakacyjnych zajęciach organizowanych przez Centrum Kultury (spotkania tematyczne z instruktorami i Liga Wakacyjna Piłki Nożnej) uczestniczyło ponad 100 dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzone były w Pigży, Warszewicach, Wybczu i Brąchnowie. Zapraszamy do przejrzenia zdjęć z tych spotkań.

więcej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.