Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Wtorek 28 Marca 2017
Anieli, Jana, Joanny

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Licznik odwiedzin

Jesteś 3841 osobą na stronie

Treść strony

Zaproszenie na bal karnawałowy

W imieniu Centrum Kultury w Łubiance zapraszamy wszystkie dzieci z naszej gminy na bal karnawałowy, który odbędzie się w sali CK, przy ul. Toruńskiej 4, w niedzielę 5 lutego (początek o godz. 16). Szczegóły na plakacie, który zamieszczamy poniżej.

więcej

Centrum Kultury w Łubiance zaprasza na ferie zimowe

Motywem przewodnim tegorocznych ferii zimowych, organizowanych przez Centrum Kultury w Łubiance będzie teatr lalek. Dzieci będą miały okazję dowiedzieć się wszystkiego na temat tej niezwykłej sztuki. Nie zabraknie też zabawy na balu karnawałowym i przy ognisku oraz piłkarskich emocji w Gminnej Lidze Feryjnej.

więcej

Marcowy wyjazd do Opery Nova

Centrum Kultury w Łubiance zaprasza na kolejny wyjazd do bydgoskiej Opery Nova - tym razem na operę "Czarodziejski flet" W.A. Mozarta. Termin 19 marca 2017 roku. Koszt: 35 zł bilet, 10 zł autokar. Zapisy telefoniczne w Centrum Kultury.

więcej

Informacja o tegorocznych działaniach Centrum Kultury

Poniżej zamieszczamy wykaz tegorocznych przedsięwzięć organizowanych przez Centrum Kultury w Łubiance.

więcej

Prezentacja kultury kaszubskiej

Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Łubianka "Przyszłość" w Łubiance, Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Łubiance i Centrum Kultury w Łubiance oraz inicjator akcji Paweł Dąbkowski zapraszają wszystkich chętnych na prezentację kultury kaszubskiej. W dniach 4-5 listopada odbędą się bezpłatne zajęcia muzyczne, językowe, teatralne i degustacje kulinarne. Szczegółowy program poniżej.

więcej

Zapraszamy na XIV Turniej Sołectw

Centrum Kultury w Łubiance zaprasza na XIV Turniej Sołectw Gminy Łubianka, który odbędzie się w najbliższa niedzielę, o godz. 15:00, w Gminnym Parku Kultury w Łubiance. Jak co roku, do rywalizacji staną sołectwa, które podczas potyczek sportowych, powalczą o zwycięstwo.

więcej

Mistrzostwa gminy w tenisie ziemnym

W sobotę 27 sierpnia o godz. 11 na kortach stadionu lekkoatletycznego, mieszczącego się przy przy szkole podstawowej w Pigży, odbędą się XI Mistrzostwa Gminy Łubianka w Tenisie.

więcej

Wyjazd do Opery Nova

Centrum Kultury w Łubiance organizuje wyjazd do Opery Nova w Bydgoszczy na operę "Carmen" Georgesa Bizeta - w niedzielę 18 września. Koszt - 30 zł (bilet) i 12 zł (autobus). Zbiórka o godz. 16.15 przy siedzibie Centrum Kultury. Zapisy telefoniczne - 56 678 86 98. Zapraszamy!

więcej

Zapraszamy na Mistrzostw Gminy Łubianka w Piłce Nożnej Oldboyów

W tym roku przypada 11. edycja Mistrzostw Gminy Łubianka w Piłce Nożnej Oldboyów (35+). W związku z tym Centrum Kultury w Łubiance zaprasza do rywalizacji w niedzielę 12 czerwca na orlik przy Gimnazjum w Brąchnowie. Szczegóły na plakacie.

więcej

VIII Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich - sprawozdania

Gmina Łubianka, już po raz kolejny, brała udział w VIII Europejskim Tygodniu Sportu dla Wszystkich i XXII Sportowym Turnieju Miast i Gmin. Koordynatorem akcji było Centrum Kultury w Łubiance.

więcej

VIII Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich

Gmina Łubianka, już po raz kolejny, bierze udział w VIII Europejskim Tygodniu Sportu dla Wszystkich i XXII Sportowym Turnieju Miast i Gmin. Centrum Kultury w Łubiance przedstawia kalendarium na ten tydzień sportu, który będzie trwal w dniach od 26 maja do 1 czerwca.

więcej

Kolejny rajd rowerowy

Centrum Kultury w Łubiance zaprasza na kolejny rajd rowerowy w tym sezonie, który odbędzie się 30 kwietnia. Tym razem uczestnicy wyruszą w inną stronę i odwiedzą m.in. wiatrak w Bierzgłowie. Szczegóły na plakacie poniżej.

więcej

XIX Bieg Samorządowy - impreza dla wszystkich

Majowe Święto Konstytucji coraz bliżej. A to oznacza, że coraz mniej czasu pozostało do startu XIX Biegu Samorządowego w Łubiance. Rywalizacja, na tradycyjnym dystansie 15 km, odbędzie się we wtorek 3 maja.

więcej

Będzie można obejrzeć "My Fair Lady"

Centrum Kultury w Łubiance organizuje wyjazd do Opery Nova na musical My Fair Lady. Termin wyjazdu - niedziela 19 czerwca, spod budynku CK o godzinie 17.15. Powrót około godziny 22.30. Ceny biletów:

więcej

Centrum Kultury zaprasza na dwie imprezy

W drugiej połowie obecnego miesiąca Centrum Kultury w Łubiance organizuje dwie ciekawe imprezy. W piątek 15 kwietnia odbędzie się VI Przegląd Piosenki Przedszkolnej "Muzyczna Kraina", zaś w sobotę 23 kwietnia zostanie zainaugurowany sezon rowerowy, rajdem z Łubianki do Olka. Szczegóły obu impreza na plakatach, zamieszczonych poniżej.

więcej

Terminarz imprez kulturowych i rekreacyjno-sportowych organizowanych przez CK w roku 2016

Poniżej, w załączniku, zamieszczamy terminarz imprez kulturalnych oraz rekreacyjno-sportowych, organizowanych w 2016 roku przez Centrum Kultury w Łubiance.

więcej

Aktualne stawki za wynajem sali w Centrum Kultury

Centrum Kultury podaje do publicznej wiadomości stawki za wynajem sali w budynku przy ul. Toruńskiej 4:

więcej

Informacja o wynikach naboru w Centrum Kultury w Łubiance

W wyniku zakończenia procedury naboru na stanowiska instruktora do spraw animacji kultury wybrano panią Sylwię Bałos, zamieszkałą w Pigży.

więcej

Centrum Kultury ogłasza nabór na stanowisko instruktora

Centrum Kultury w Łubiance, ul. Toruńska 4, ogłasza nabór na stanowisko instruktora. Osoby zainteresowane proszone są o złożenie oferty w zamkniętej kopercie w biurze CK do 22 marca do godziny 15.00. Szczegóły oferty w załączniku poniżej.

więcej

Zapraszamy na Turniej Sołectw

W tym roku przypada 13. edycja Turnieju Sołectw. Tytułu bronić będzie zmobilizowana drużyna Warszewic. Do tej pory zdobyli puchar dwukrotnie, teraz liczą na złapanie kontaktu z Pigżą, która tytuł wywalczyła aż cztery razy!

więcej

Wakacyjne migawki z zajęć z Centrum Kultury

W wakacyjnych zajęciach organizowanych przez Centrum Kultury (spotkania tematyczne z instruktorami i Liga Wakacyjna Piłki Nożnej) uczestniczyło ponad 100 dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzone były w Pigży, Warszewicach, Wybczu i Brąchnowie. Zapraszamy do przejrzenia zdjęć z tych spotkań.

więcej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.