Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Sobota 27 Maja 2017
Jana, Magdaleny, Izydora

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Licznik odwiedzin

Jesteś 739 osobą na stronie

Treść strony

 

Zaproszenie na bezpłatne warsztaty plastyczne

Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Łubianka „Przyszłość” w Łubiance rozpoczyna realizację projektu pn.„Organizacja warsztatów plastycznych oraz warsztatów z rękodzieła ludowego i artystycznego”.

9 maja  o godzinie 15.30 w Szkole Podstawowej w Pigży (stołówka szkolna) odbędą się warsztaty z rękodzieła ludowego i artystycznego pn.  „Malowanie na drewnie”

Zapisy u koordynatora projektu Anny Filus pod nr tel. 56 678 82 18 wew. 39 lub w sekretariacie SP w Pigży. Liczba miejsc ograniczona.

Operacja w 70% finansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” – mały projekt Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Pozostałe 30 % zostanie pokrytych w ramach pracy społecznej członków stowarzyszenia i wolontariuszy. Planowany koszt projektu to 13.061,04 zł.

Głównym celem operacji jest podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej na obszarze objętym LSR poprzez organizację warsztatów plastycznych oraz warsztatów z rękodzieła ludowego i artystycznego dla mieszkańców gminy Łubianka. W ramach zadania zostanie przeprowadzonych 7 warsztatów z rękodzieła ludowego i artystycznego dla dzieci i młodzieżyz gminy Łubianka takich jak: kwiaty z krepy włoskiej, malowanie farbami na szkle, malowanie na drewnie, malowanie drewnianych świeczników, masa solna, haft wstążeczkowy - kartki, biżuteria z filcu. Warsztaty te będą prowadzone przez doświadczonego instruktora Panią Małgorzatę Górecką w siedzibie stowarzyszenia w Pigży.

 W ramach operacji zostanie, także zorganizowane od 4 do 8 czterogodzinnych warsztatów plastycznych prowadzonych w Fundacji Piękniejszego Świata w Skłudzewie do wyboru: malarstwo, grafika i rzeźba. Udział w projekcie jest bezpłatny

Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
„Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” – mały projekt
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.