Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Niedziela 23 Kwietnia 2017
Wojciecha, Jerzego, Gerarda

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Licznik odwiedzin

Jesteś 3417 osobą na stronie

Treść strony

KOLEKTORY SŁONECZNE W GMINIE ŁUBIANKA

W związku z przygotowaniami do budowy kolektorów słonecznych na terenie gminy Łubianka, prosimy osoby które będą partnerami gminy w tej inwestycji o podpisanie umów.  Mieszkańcy sołectw w których odbyły się zebrania sprawozdawczo-wyborcze mają czas na podpisanie stosowych dokumentów do końca tego tygodnia tj. 4 marca br.

W sołectwach Biskupice i Bierzgłowo parafowanie umów będzie możliwe podczas zebrania sołeckiego, bądź najpóźniej do 10 marca br. w Urzędzie Gminy.

Wszystkich zainteresowanych inwestycją pn. „Budowa kolektorów słonecznych” zapraszamy do Urzędu Gminy w Łubiance do biura  Zarządcy Energetycznego - Zbigniewa Adamczyka (budynek B).

komentarze (2)

autor: Bartosz Lewandowski, data: 2011.03.02

Wzory umów

Harmonogram wywozu śmieci

 

Pigża

Leszcz

Warszewice

Biskupice

ul.: Wodna (Pigża), Jeziorna, Letniskowa, Słoneczna, Filemonowicza, Toruńska od nr 68, Zamkowa wraz z przyległymi

Łubianka ulice: Chełmińska, Chełmżyńska Toruńska do nr 66, Bydgoska wraz z przyległymi

Wybczyk, Wybcz, Dębiny, Wymysłowo

Brąchnowo,

Przeczno

Zamek Bierzgłowski

Bierzgłowo

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

poniedziałek

wtorek

Marzec

28II/14

1/15

2/16

3/17

4/18

7/21

8/22

Kwiecień

4/18

5/19

6/20

7/21

8/22

11/26 (wtorek)

12/27 (środa)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Urząd Gminy w Łubiance ustala termin zbiórki selektywnie gromadzonych odpadów z tworzyw sztucznych. Worki z zebranymi tworzywami sztucznymi (butelki, pojemniki PET) będą opróżniane z terenu naszej gminy w następującym terminie: Leszcz, Pigża, Zamek Bierzgłowski, Wybcz, Wybczyk, Dębiny, Wymysłowo, Przeczno w dniu 28.03.2011 r., Brąchnowo, Biskupice, Warszewice w dniu 29.03.2011 r. oraz Bierzgłowo, Łubianka (cała) w dniu 30.03.2011 r.

            Prosimy o zbieranie odkręcanych i zgniecionych butelek. Nie należy zbierać opakowań po nawozach sztucznych i chemikaliach oraz opakowań po innych niż napoje artykułach spożywczych. Prosimy o wystawienie worków z odpadami selektywnymi poza ogrodzenie posesji do godz. 7.30 wskazanego dnia.

Zapisy do Niepublicznego Przedszkola w Biskupicach !

Od  14 do 31 marca br. Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Łubianka „Przyszłość” ogłasza zapisy dzieci do Niepublicznego Przedszkola w Biskupicach. Zapisy są przyjmowane w Przedszkolu  w Biskupicach  lub w sekretariacie Szkoły  Podstawowej w Pigży. Kartę zgłoszenia dziecka oraz kryteria rekrutacji  można  wydrukować ze strony internetowej  www.sppigza.edupage.org

autor: Małgorzata Cieślik - dyrektor przedszkola

Zapisy do szkoły!

Szkoła Podstawowa im. prof. Wilhelminy Iwanowskiej w Pigży ogłasza zapisy dzieci 5 i 6-letnich do klasy „0” oraz dzieci 6 i 7-letnich do klasy pierwszej.  Zapisy  odbędą się w dniach od 28 do 31 marca w sekretariacie szkolnym w godzinach od 9.00 do 13.00.

autor: Małgorzata Cieślik - dyrektor szkoły

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.