Urząd Gminy Łubianka

Kalendarz, Imieniny

Piątek 26 Maja 2017
Filipa, Eweliny, Marianny

Wersje językowe

Informator gminny

Wyszukiwarka

Menu

Wideo galeria

Licznik odwiedzin

Jesteś 2030 osobą na stronie

Treść strony

Kolejka 13 - 3-4 maja

 

Pauza: Sparta Łubianka.

 

 

 

 

Start Toruń

0-5

Victoria Czernikowo

 

Zamek Zamek Bierzgłowski

2-0

Ogniwo Zegartowice

 

Opatrunki Toruń

4-1

Błękitni Komplex Górsk

 

LZS Steklin

0-0

Gwiazda Starogród

 

 

 

Kolejka 14 - 10-11 maja

 

Pauza: Zamek Zamek Bierzgłowski.

 

 

 

 

Victoria Czernikowo

1-0

LZS Steklin

 

Gwiazda Starogród

4-1

Opatrunki Toruń

 

Błękitni Komplex Górsk

2-5

Sparta Łubianka

 

Ogniwo Zegartowice

0-2

Start Toruń

 

 

 

Kolejka 15 - 17-18 maja

 

Pauza: Start Toruń.

 

 

 

 

Ogniwo Zegartowice

1-1

Victoria Czernikowo

 

Zamek Zamek Bierzgłowski

5-0

Błękitni Komplex Górsk

 

Sparta Łubianka

0-1

Gwiazda Starogród

 

Opatrunki Toruń

4-1

LZS Steklin

 

 

 

Kolejka 16 - 24-25 maja

 

Pauza: Ogniwo Zegartowice.

 

 

 

 

Victoria Czernikowo

3-0

Opatrunki Toruń

 

LZS Steklin

1-3

Sparta Łubianka

 

Gwiazda Starogród

0-0

Zamek Zamek Bierzgłowski

 

Błękitni Komplex Górsk

2-17

Start Toruń

 

 

 

Kolejka 17 - 1 czerwca

 

Pauza: Victoria Czernikowo.

 

 

 

 

Ogniwo Zegartowice

3-0

Błękitni Komplex Górsk

 

(wo)

 

Goście nie dojechali na mecz

Start Toruń

0-0

Gwiazda Starogród

 

Zamek Zamek Bierzgłowski

5-0

LZS Steklin

 

Sparta Łubianka

2-2

Opatrunki Toruń

 

 

 

Kolejka 18 - 7-8 czerwca

>

 

Pauza: Błękitni Komplex Górsk.

 

 

 

 

Victoria Czernikowo

3-0

Sparta Łubianka

 

Opatrunki Toruń

1-3

Zamek Zamek Bierzgłowski

 

LZS Steklin

1-0

Start Toruń

 

Gwiazda Starogród

2-2

Ogniwo Zegartowice

 

Pauza: Opatrunki Toruń.

 

 

 

 

Victoria Czernikowo

1-1

Gwiazda Starogród

 

Błękitni Komplex Górsk

5-6

LZS Steklin

 

Ogniwo Zegartowice

0-1

GKS „Sparta” Łubianka

 

Start Toruń

0-0

StS „Zamek” Zamek Bierzgłowski

 

 

Kolejka 11

 

Pauza: LZS Steklin.

 

 

 

 

StS „Zamek” Zamek Bierzgłowski

2-1

Victoria Czernikowo

 

GKS „Sparta” Łubianka

0-0

Start Toruń

 

Opatrunki Toruń

2-1

Ogniwo Zegartowice

 

Gwiazda Starogród

4-0

Błękitni Komplex Górsk

 

 

Kolejka 10

 

Pauza: Gwiazda Starogród.

 

 

 

 

Victoria Czernikowo

2-1

Błękitni Komplex Górsk

 

Ogniwo Zegartowice

2-1

LZS Steklin

 

Start Toruń

1-1

Opatrunki Toruń

 

StS „Zamek” Zamek Bierzgłowski

1-0

GKS „Sparta” Łubianka

 

 

Kolejka 1- zaległa 4 listopada

  GKS Sparta Łubianka   0 - 4   StS "Zamek" Zamek Bierzgłowski 

 

Pauza: Błękitni Komplex Górsk.

 

 

 

 

GKS „Sparta” Łubianka

0-6

Victoria Czernikowo

 

StS „Zamek” Zamek Bierzgłowski

0-0

Opatrunki Toruń

 

Start Toruń

0-2

LZS Steklin

 

Ogniwo Zegartowice

0-0

Gwiazda Starogród

 

 

Pauza: Victoria Czernikowo.

 

 

 

 

Błękitni Komplex Górsk

2-2

Ogniwo Zegartowice

 

Gwiazda Starogród

4-3

Start Toruń

 

LZS Steklin

2-4

 StS „Zamek” Zamek Bierzgłowski

 

Opatrunki Toruń

1-1

GKS „Sparta” Łubianka

 

Kolejka 7 - 13-14 października

 

Pauza: Ogniwo Zegartowice.

 

 

 

 

Opatrunki Toruń

0-3

Victoria Czernikowo

 

GKS „Sparta” Łubianka

8-1

LZS Steklin

 

StS „Zamek” Zamek Bierzgłowski 

4-1

Gwiazda Starogród

 

Start Toruń

3-6

Błękitni Komplex Górsk

 

Wyniki

Kolejka 6 - 6-7 października   

Pauza: Start Toruń.  

Victoria Czernikowo  1-1 Ogniwo Zegartowice  

Błękitni Komplex Górsk  0-1 StS „Zamek” Zamek Bierzgłowski 

Gwiazda Starogród  0-0 GKS „Sparta” Łubianka  

LZS Steklin  0-2 Opatrunki Toruń  

 

Kolejka 5 - 29-30 września   

Pauza: StS „Zamek” Zamek Bierzgłowski.  

LZS Steklin  1-6 Victoria Czernikowo  

Opatrunki Toruń  3-3 Gwiazda Starogród  

GKS „Sparta” Łubianka   1-5 Błękitni Komplex Górsk  

Start Toruń  1-2 Ogniwo Zegartowice   

 

Kolejka 4 - 22-23 września  

 Pauza: GKS „Sparta” Łubianka.  

Victoria Czernikowo  7-0 Start Toruń  

Ogniwo Zegartowice  1-3 StS „Zamek” Zamek Bierzgłowski    

Błękitni Komplex Górsk  1-3 Opatrunki Toruń  

Gwiazda Starogród  1-1 LZS Steklin    

Kolejka 3 - 15-16 września   

Pauza: Opatrunki Toruń.  

Gwiazda Starogród  0-5 Victoria Czernikowo  

LZS Steklin  1-6 Błękitni Komplex Górsk  

GKS „Sparta” Łubianka   2-2 Ogniwo Zegartowice  

StS „Zamek” Zamek Bierzgłowski  5-2 Start Toruń  

Kolejka 2 - 8-9 września   

Pauza: LZS Steklin.    

Victoria Czernikowo  3-2 StS „Zamek” Zamek Bierzgłowski 

Start Toruń  3-12 GKS „Sparta” Łubianka  

Ogniwo Zegartowice  3-0 Opatrunki Toruń  

Błękitni Komplex Górsk  6-3 Gwiazda Starogród    

Kolejka 1 - 1-2 września   

Pauza: Gwiazda Starogród.  

Błękitni Komplex Górsk  3-3 Victoria Czernikowo  2 września, 10:00

LZS Steklin  1-1 Ogniwo Zegartowice  2 września, 11:00

Opatrunki Toruń  10-0 Start Toruń  

GKS „Sparta” Łubianka   - StS „Zamek” Zamek Bierzgłowski  4 listopada

[drukuj całą stronę]drukuj całą stronę

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.